Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδιο οπτικών ινών

ADSS όλο το διηλεκτρικό αυτοφερόμενο εναέριο καλώδιο οπτικής ίνας για την εναέρια μέθοδο, 2-144 πυρήνες

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Η ποιότητα του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO είναι πολύ υψηλή. Κατάλληλη τιμή. Θα το αγοράσω εδώ την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα εργαλεία στην εργαλειοθήκη ινών είναι πλήρη των εργαλείων. Το συμπαθώ πάρα πολύ

—— Armj Bardo

η υπηρεσία είναι ικανοποιητική, η απάντηση είναι έγκαιρη.

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

ADSS όλο το διηλεκτρικό αυτοφερόμενο εναέριο καλώδιο οπτικής ίνας για την εναέρια μέθοδο, 2-144 πυρήνες

Κίνα ADSS όλο το διηλεκτρικό αυτοφερόμενο εναέριο καλώδιο οπτικής ίνας για την εναέρια μέθοδο, 2-144 πυρήνες προμηθευτής
ADSS όλο το διηλεκτρικό αυτοφερόμενο εναέριο καλώδιο οπτικής ίνας για την εναέρια μέθοδο, 2-144 πυρήνες προμηθευτής ADSS όλο το διηλεκτρικό αυτοφερόμενο εναέριο καλώδιο οπτικής ίνας για την εναέρια μέθοδο, 2-144 πυρήνες προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  ADSS όλο το διηλεκτρικό αυτοφερόμενο εναέριο καλώδιο οπτικής ίνας για την εναέρια μέθοδο, 2-144 πυρήνες

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: GuangDong
Μάρκα: CY
Πιστοποίηση: SGS,RoHS
Αριθμό μοντέλου: Εναέριο υπαίθριο καλώδιο ADSS

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1000 μέτρα
Τιμή: USD 0.0625-1.25/Mtr
Συσκευασία λεπτομέρειες: άξονας 2000Mtrs/Wooden
Χρόνος παράδοσης: σε 4-6 ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 20000M ανά ημέρα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Αριθμός ινών: 2-144 MOQ: 1000mtrs
Δομή: Μέλος αμέταλλων Μέγιστη έκταση (μ): 50-1000

ADSS--Όλο το διηλεκτρικό αυτοφερόμενο εναέριο καλώδιο οπτικής ίνας, κατάλληλο για την εναέρια μέθοδο, 2-144 πυρήνες

 

Περιγραφή:


Οι ίνες, 250um, τοποθετούνται σε έναν χαλαρό σωλήνα φιαγμένο από υψηλό πλαστικό συντελεστών. Τους σωλήνες γεμίζουν με το α
αδιάβροχη ένωση πλήρωσης. Μια ίνα ενίσχυσε το πλαστικό (FRP) εντοπίζει στο κέντρο του πυρήνα ως μη μεταλλικό μέλος δύναμης. Οι σωλήνες (και υλικά πληρώσεως) είναι προσαραγμένοι γύρω από το μέλος δύναμης μέσα σε έναν συμπαγή και κυκλικό πυρήνα. Αφότου αρχειοθετείται ο πυρήνας καλωδίων με την πλήρωση της ένωσης για να το προστατεύσει από το καλώδιο νερού ingress.the είναι με μια θήκη PE.

 

 

Εφαρμογή:

  • Κατάλληλος για το δίκτυο στις υψηλές ηλεκτρομαγνητικές παρεμβαίνοντας θέσεις.
  • Κατάλληλος για την κεραία 
  • Επικοινωνία δικτύων μεγάλης απόστασης και τοπικής περιοχής

 

 

 

Οπτικά χαρακτηριστικά:
Είδος ινών Πολλαπλού τρόπου G.651 A1a: 50/125 Ίνα βαθμολογώ-δεικτών
A1b: 62.5/125
Singlemode G.652 (Α, Β, Γ, Δ) B1.1: Συμβατική ίνα
G.653 B2: Μηά διασπορά που μετατοπίζεται
G.654 B1.2: Κόψτε το μήκος κύματος που μετατοπίζεται
G.655 B4: Κύρια τεχνικά στοιχεία για το θετικό
η διασπορά μετατόπισε τη single-mode ίνα

 

Πληροφορίες διαταγής:

  • Τύπος καλωδίων: SM ή ΚΚ (sinlge-τρόπος: κίτρινος Πολλαπλού τρόπου: πορτοκάλι επιλογές διαθέσιμες για άλλα χρώματα
  • Τύπος ινών: SM (G652D, G655C, G657A1, G657A2, G657B3….) ΚΚ (OM1, OM2, OM3, OM4)
  • Αρίθμηση ινών:    2-144
  • Μήκος καλωδίων: 2000M/Drum (που προσαρμόζονται, MOQ=2000M)
  • Σακάκι καλωδίων:   Ο εξωτερικός Μαύρος θηκών

ADSS όλο το διηλεκτρικό αυτοφερόμενο εναέριο καλώδιο οπτικής ίνας για την εναέρια μέθοδο, 2-144 πυρήνες

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lena Liu

Τηλ.:: +8613689534519

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα