Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Pigtail

Πιστοποίηση
Κίνα Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Πιστοποιήσεις
Κίνα Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Πιστοποιήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Η ποιότητα της πλεξίδας οπτικών ινών είναι πολύ υψηλή και έχει την καλή συσκευασία, θα συνεργαστεί με σας την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα προϊόντα σας είναι καλή ποιότητα και η χρονική ανοχή είναι σύντομη, θα αγοράσει από σας την επόμενη φορά.

—— Andrei youn

Το σκοινί μπαλωμάτων MPO είναι καλό στοιχείο απώλειας και έχει τη σταθερή απόδοση, ο σημαντικότερος είναι η τιμή σας είναι χαμηλότερος από άλλη, και την υπηρεσία εγκαίρως.

—— Armj Bardo

Έχω αγοράσει το κιβώτιο FTTH αρκετές φορές από σας, μπορεί κάθε φορά να παραδοθεί εγκαίρως και η ποιότητα είναι πολύ υψηλή

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Pigtail

(33)
Κίνα LC/UPC πολλαπλού τρόπου 62.5/125 μονοκατευθυντική 2.0mm πορτοκαλιά πλεξίδα οπτικής ίνας LSZH εργοστάσιο

LC/UPC πολλαπλού τρόπου 62.5/125 μονοκατευθυντική 2.0mm πορτοκαλιά πλεξίδα οπτικής ίνας LSZH

LC/UPC πολλαπλού τρόπου 62.5/125 μονοκατευθυντική 2.0mm πορτοκαλιά πλεξίδα οπτικής ίνας LSZH ►Περιγραφές: Η ουρά πολλαπλού τρόπου ινών είναι πορτοκαλιά, το μήκος κύματος 850 NM, η απόσταση μετάδοσης είναι 500 μ... Διαβάστε περισσότερα
2020-08-17 09:02:42
Κίνα Οπτικό singlemode G657A1 μονοκατευθυντικό 2.0mm κίτρινο καλώδιο πλεξίδων SC/APC εργοστάσιο

Οπτικό singlemode G657A1 μονοκατευθυντικό 2.0mm κίτρινο καλώδιο πλεξίδων SC/APC

Οπτική πλεξίδα οπτικής ίνας, ενιαίος τρόπος 2.0mm LC/APC κίτρινο LSZH καλώδιο 3Mtrs ►Εισαγωγή: Η πλεξίδα διαιρείται σε πολλαπλού τρόπου ίνα ουρών και single-mode ίνα.Η ουρά πολλαπλού τρόπου ινών είναι πορτοκαλι... Διαβάστε περισσότερα
2020-08-15 09:37:58
Κίνα FC/UPC πολλαπλού τρόπου OM3 50/125 μονοκατευθυντική πλεξίδα οπτικών ινών aqua LSZH 0.9mm εργοστάσιο

FC/UPC πολλαπλού τρόπου OM3 50/125 μονοκατευθυντική πλεξίδα οπτικών ινών aqua LSZH 0.9mm

FC/UPC πολλαπλού τρόπου OM3 50/125 μονοκατευθυντική πλεξίδα οπτικών ινών aqua LSZH 0.9mmΕισαγωγή:Η πλεξίδα διαιρείται σε πολλαπλού τρόπου ίνα ουρών και single-mode ίνα.Η ουρά πολλαπλού τρόπου ινών είναι πορτοκα... Διαβάστε περισσότερα
2020-08-15 09:36:31
Κίνα Μονοκατευθυντική οπτική πλεξίδα οπτικής ίνας, singlemode 2.0mm κίτρινο LSZH καλώδιο LC/APC εργοστάσιο

Μονοκατευθυντική οπτική πλεξίδα οπτικής ίνας, singlemode 2.0mm κίτρινο LSZH καλώδιο LC/APC

Οπτική πλεξίδα οπτικής ίνας, ενιαίος τρόπος 2.0mm LC/APC κίτρινο LSZH καλώδιο 3Mtrs ►Characteristics: --Καλή διάρκεια --Καλή ανταλλαξιμότητα --Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα --Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω ... Διαβάστε περισσότερα
2020-08-15 09:33:03
Κίνα πολλαπλού τρόπου OM3 50/125 καλώδιο aqua LSZH πλεξίδων LC/UPC οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος 12 ινών εργοστάσιο

πολλαπλού τρόπου OM3 50/125 καλώδιο aqua LSZH πλεξίδων LC/UPC οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος 12 ινών

12fibers πλεξίδα LC/UPC πολλαπλού τρόπου OM3 50/125, καλώδιο οπτικών ινών ξεμπλοκαρίσματος aqua LSZH ►Applications: •Δίκτυο τηλεπικοινωνιών •Τοπικό LAN υπολογιστών •Τηλεοπτικό δίκτυο καλωδίων •Σύνδεση του οπτικ... Διαβάστε περισσότερα
2020-08-15 09:20:25
Κίνα ST/UPC πολλαπλού τρόπου πλεξίδα 62.5/125 οπτικών ινών ζωηρόχρωμη δέσμη 12 πυρήνων εργοστάσιο

ST/UPC πολλαπλού τρόπου πλεξίδα 62.5/125 οπτικών ινών ζωηρόχρωμη δέσμη 12 πυρήνων

ST/UPC πολλαπλού τρόπου πλεξίδα οπτικών ινών δεσμών 62.5/125 ζωηρόχρωμη 12 πυρήνων Εισαγωγή:Η πλεξίδα διαιρείται σε πολλαπλού τρόπου ίνα ουρών και single-mode ίνα.Η ουρά πολλαπλού τρόπου ινών είναι πορτοκαλιά, ... Διαβάστε περισσότερα
2020-08-15 09:19:52
Κίνα Του ISO RoHS πορτοκαλιά απώλεια και υψηλή επιστροφής απώλεια 3m Sc insterion χρώματος χαμηλή πλεξίδα ΚΚ οπτική ίνα εργοστάσιο

Του ISO RoHS πορτοκαλιά απώλεια και υψηλή επιστροφής απώλεια 3m Sc insterion χρώματος χαμηλή πλεξίδα ΚΚ οπτική ίνα

Χαμηλή απώλεια insterion και υψηλό Sc επιστροφής απώλειας πλεξίδα ΚΚ οπτική ίνα PC Sc πλεξίδα ΚΚ SX 0.9mm οπτική ίνα Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:4, 6, 8, 12, 24, 48 ίνες προαιρετικέςΜε τη θερμότητα - shrinkable σ... Διαβάστε περισσότερα
2020-08-14 16:20:57
Κίνα RoHS, άσπρη πλεξίδα οπτικών ινών καλωδίων LC SM του ISO με τη θερμότητα - shrinkable σωλήνας εργοστάσιο

RoHS, άσπρη πλεξίδα οπτικών ινών καλωδίων LC SM του ISO με τη θερμότητα - shrinkable σωλήνας

LC πλεξίδες οπτικών ινών PC SM SX 0.9mm Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:4, 6, 8, 12, 24, 48 ίνες προαιρετικέςΜε τη θερμότητα - shrinkable σωλήναςΕφαρμόσιμος συνδετήρας: FC, SC, ST, LC…Υλικό καλωδίων: PVC, OM1, OM2 ή ... Διαβάστε περισσότερα
2020-08-14 15:28:07
Κίνα θερμότητα - shrinkable σωλήνας 4, 6, 8, 12, 24, 48 προσαρμοσμένη διαθέσιμη πλεξίδα οπτικών ινών Sc SM χρώμα εργοστάσιο

θερμότητα - shrinkable σωλήνας 4, 6, 8, 12, 24, 48 προσαρμοσμένη διαθέσιμη πλεξίδα οπτικών ινών Sc SM χρώμα

4, 6, 8, 12, 24, 48 άσπρη πλεξίδα οπτικών ινών Sc SM προαιρετική με τη θερμότητα - shrinkable σωλήνας APC SM SX 0.9mm Sc πλεξίδες οπτικών ινών Περιγραφή προϊόντων Parametor Μονάδα Αξία Τύπος συνδετήρων FC/UPC, ... Διαβάστε περισσότερα
2020-08-14 15:27:39
Κίνα άσπρη απώλεια εισαγωγής RoHS ISO LSZH/Low χρώματος και υψηλή APC 0.9mm επιστροφής απώλειας FC πλεξίδα οπτικών ινών εργοστάσιο

άσπρη απώλεια εισαγωγής RoHS ISO LSZH/Low χρώματος και υψηλή APC 0.9mm επιστροφής απώλειας FC πλεξίδα οπτικών ινών

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή APC 0.9mm επιστροφής απώλειας FC πλεξίδα οπτικών ινών για την τηλεοπτική μετάδοση, μετάδοση στοιχείων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής α... Διαβάστε περισσότερα
2020-08-14 15:13:19
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|