Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΠροϊόντα MPO

Mpo-MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής, δίκτυο υψηλής ταχύτητας, κίτρινο/σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών χρώματος Aqua

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Η ποιότητα του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO είναι πολύ υψηλή. Κατάλληλη τιμή. Θα το αγοράσω εδώ την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα εργαλεία στην εργαλειοθήκη ινών είναι πλήρη των εργαλείων. Το συμπαθώ πάρα πολύ

—— Armj Bardo

η υπηρεσία είναι ικανοποιητική, η απάντηση είναι έγκαιρη.

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

Mpo-MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής, δίκτυο υψηλής ταχύτητας, κίτρινο/σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών χρώματος Aqua

Κίνα Mpo-MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής, δίκτυο υψηλής ταχύτητας, κίτρινο/σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών χρώματος Aqua προμηθευτής
Mpo-MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής, δίκτυο υψηλής ταχύτητας, κίτρινο/σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών χρώματος Aqua προμηθευτής Mpo-MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής, δίκτυο υψηλής ταχύτητας, κίτρινο/σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών χρώματος Aqua προμηθευτής Mpo-MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής, δίκτυο υψηλής ταχύτητας, κίτρινο/σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών χρώματος Aqua προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Mpo-MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής, δίκτυο υψηλής ταχύτητας, κίτρινο/σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών χρώματος Aqua

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Πιστοποίηση: SGS,ROHS
Αριθμό μοντέλου: Mpo-MPO

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100PCS
Τιμή: USD1.2-1.5/PCS
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 PC/μικρή τσάντα, 50 μικρή τσάντα/μεγάλη τσάντα
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50K
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Marterial: PBT Χρώμα καλωδίων: Κίτρινος, Aqua
υλικό καλωδίων: OFNP, LSZH, OFNR Πολικότητα: Α, Β, Γ

1. Περιγραφές:


MPO/MTP τα σκοινιά μπαλωμάτων ινών χρησιμοποιούνται κυρίως στα κέντρα δεδομένων υψηλής πυκνότητας, ίνα στην οικοδόμηση το (FTTB), οπτικοί θραύστης/40G/100G SFP/SFP + οπτική συσκευή πομποδεκτών στην εύκαμπτη σύνδεση μεταξύ των διαφορετικών ενοτήτων. Εξοπλισμός και συστήματα. Έτσι ώστε το οπτικό σήμα μπορεί να διαβιβάσει το επιθυμητό κανάλι, για να επιτύχει και να ολοκληρώσει έναν προκαθορισμένο ή επιθυμητό σκοπό και τις απαιτήσεις.

Mpo-MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής, δίκτυο υψηλής ταχύτητας, κίτρινο/σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών χρώματος AquaMpo-MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής, δίκτυο υψηλής ταχύτητας, κίτρινο/σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών χρώματος Aqua
2. Προδιαγραφές:

  • Αριθμός ινών: 12~144 ίνες προαιρετικές
  • Πολικότητα: Α (πρότυπα), Β ή Γ
  • Τύπος ινών: SM (OS1/OS2), βαθμός ινών ΚΚ (OM3/OM4) προαιρετικός
  • Σακάκι καλωδίων: LSZH, OFNP, OFNR
  • Συνδετήρας: μπότα (μαύρη) χρώμα σωμάτων: SM (πράσινος), ελίτ SM (κίτρινη) ΚΚ (μπεζ), ΚΚ ελίτ (Aqua)
  • Λειτουργούσες θερμοκρασίες: -20 ~ +60℃
  • Θερμοκρασίες εγκατάστασης: -5 ~ +50℃

3. Εφαρμογές:

  • Υποδομή κέντρων δεδομένων
  • Δίκτυο χώρου αποθήκευσης
  • Αναδυόμενα 40 & πρωτόκολλα 100Gps
  • Παράλληλη οπτική
  • Δίκτυο επιχειρήσεων που τηλεγραφεί το σύστημα

4. Πληροφορίες διαταγής:

Συνδετήρας-1 τύπος MPO-θηλυκό, MPO-αρσενικό
Τέλος πρόσωπο-1 PC, APC
Αριθμός ινών 12, 24, 48… 144 ίνες
Συνδετήρας-2 τύπος MPO-θηλυκός, MPO-αρσενικός, FC, Sc, ST, LC, MU
Τέλος πρόσωπο-2 PC, UPC, APC
Τρόπος ινών SM (OS1/OS2), ΚΚ (OM1/OM2OM3/OM4)
Συνολικό μήκος (μ) L=1, 2, 3…
Μήκος κλάδων (μ) L1=0.5, 0.8, 1.0
Τύπος καλωδίων OFNP, LSZH, OFNR
Πολικότητα Α, Β, Γ

 

Mpo-MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής, δίκτυο υψηλής ταχύτητας, κίτρινο/σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών χρώματος Aqua

Mpo-MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής, δίκτυο υψηλής ταχύτητας, κίτρινο/σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών χρώματος Aqua

Mpo-MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής, δίκτυο υψηλής ταχύτητας, κίτρινο/σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών χρώματος Aqua

Mpo-MPO χαμηλή απώλεια εισαγωγής, δίκτυο υψηλής ταχύτητας, κίτρινο/σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών χρώματος Aqua

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

Εγγύηση εργοστασίων:
1. Δεδομένου ότι είμαστε εργοστάσιο, μπορούμε να εγγυηθούμε η τιμή ότι μας είναι από πρώτο χέρι, πολύ φτηνός και ανταγωνιστική.
2.To αναπτύσσουν τη προηγμένη τεχνολογία, έχουμε χτίσει μια σταθερή σχέση με το κέντρο επιστημονικής έρευνας για το οπτικό σπίτι τμημάτων ινών και στο εξωτερικό. με μια ικανότητα 200.000 κομματιών το μήνα. Τα προϊόντα μας απολαμβάνουν τη μεγάλη φήμη για την προηγμένη και ακριβή ποιότητά τους παγκοσμίως.

 

Ποιοτικό πλεονέκτημα:
1.We οργάνωση ένα ακριβές σύστημα ποιοτικής εγγύησης σύμφωνα με τα requirments της διεθνούς διαχείρισης τυποποιημένο ISO9001: 2008.

 

πλεονέκτημα υπηρεσιών:
1.To ικανοποιούν τη διαφορετική απαίτηση από τους πελάτες μας, προσφέρουμε τη διάφορη υπηρεσία cOem.
2.We συνεχώς επιδιώξτε τη διευκόλυνση των τεχνολογιών και των λύσεων για να βοηθήσει τους πελάτες μας να αντιμετωπίσουν συνεχώς μεταβαλλόμενο
περιβάλλον και απαιτήσεις.

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lena Liu

Τηλ.:: +8613689534519

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)