Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Η ποιότητα του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO είναι πολύ υψηλή. Κατάλληλη τιμή. Θα το αγοράσω εδώ την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα εργαλεία στην εργαλειοθήκη ινών είναι πλήρη των εργαλείων. Το συμπαθώ πάρα πολύ

—— Armj Bardo

η υπηρεσία είναι ικανοποιητική, η απάντηση είναι έγκαιρη.

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

(25)
Κίνα Ευθύγραμμος εξασθενητής οπτικών ινών δοκιμής τύπων μεταβλητός με την αξία συνδετήρων 0-30dB FC διευθετήσιμη εργοστάσιο

Ευθύγραμμος εξασθενητής οπτικών ινών δοκιμής τύπων μεταβλητός με την αξία συνδετήρων 0-30dB FC διευθετήσιμη

Ευθύγραμμος εξασθενητής οπτικών ινών δοκιμής τύπων μεταβλητός με την αξία συνδετήρων 0-30dB FC διευθετήσιμη Περιγραφή του ευθύγραμμου μεταβλητού εξασθενητή τύπων Ο εξασθενητής οπτικών ινών είναι ένα συστατικό π... Read More
2017-05-12 14:28:14
Κίνα Ευθύγραμμος εξασθενητής οπτικών ινών Sc-Sc τύπων για το δίκτυο επικοινωνίας οπτικής ίνας 5dB 10dB εργοστάσιο

Ευθύγραμμος εξασθενητής οπτικών ινών Sc-Sc τύπων για το δίκτυο επικοινωνίας οπτικής ίνας 5dB 10dB

Ευθύγραμμος εξασθενητής οπτικών ινών Sc-Sc τύπων για το δίκτυο επικοινωνίας οπτικής ίνας 5dB 10dB Εξασθενητής οπτικών ινών 1.Operating μήκος κύματος 2.Low υψηλή επιστροφής απώλεια απώλειας πόλωσης 3.High ακρίβε... Read More
2017-05-12 14:16:33
Κίνα Ferrule ακρίβειας κεραμικός διευθετήσιμος εξασθενητής 0-30dB οπτικών ινών τύπων FC εργοστάσιο

Ferrule ακρίβειας κεραμικός διευθετήσιμος εξασθενητής 0-30dB οπτικών ινών τύπων FC

Ferrule ακρίβειας κεραμικός διευθετήσιμος εξασθενητής 0-30dB οπτικών ινών τύπων FC Διευθετήσιμος οπτικός εξασθενητής Ο εξασθενητής οπτικών ινών είναι ένα συστατικό που εγκαθίσταται σε ένα σύστημα μετάδοσης οπτι... Read More
2017-05-12 14:09:50
Κίνα 10dB ευθύγραμμος εξασθενητής 2.0mm τύπων οπτικών ινών για τη δοκιμή της ενοργάνωσης εργοστάσιο

10dB ευθύγραμμος εξασθενητής 2.0mm τύπων οπτικών ινών για τη δοκιμή της ενοργάνωσης

10dB ευθύγραμμος εξασθενητής 2.0mm τύπων οπτικών ινών για τη δοκιμή της ενοργάνωσης Επαγωγή του ευθύγραμμου εξασθενητή τύπων: Ο εξασθενητής οπτικών ινών είναι ένα συστατικό που εγκαθίσταται σε ένα σύστημα μετάδ... Read More
2017-04-22 10:02:41
Κίνα Θηλυκό αξίας 1-30dB LC/UPC μείωσης στον αρσενικό συζευκτήρα FC/UPC εργοστάσιο

Θηλυκό αξίας 1-30dB LC/UPC μείωσης στον αρσενικό συζευκτήρα FC/UPC

1. Περιγραφές: Ο θηλυκός και αρσενικός εξασθενητής είναι η αντίσταση στην πηγή λέιζερ υψηλής δύναμης, ελαφρύ, μικρό μέγεθος, υψηλή ακρίβεια, καλή σταθερότητα, ποικίλες μορφές, εύχρηστες 2. Εφαρμογές: Οπτικό πλα... Read More
2016-07-26 14:17:24
Κίνα Κόκκινος εξασθενητής οπτικών ινών τύπων καπέλων FC διευθετήσιμος για τα παθητικά οπτικά δίκτυα εργοστάσιο

Κόκκινος εξασθενητής οπτικών ινών τύπων καπέλων FC διευθετήσιμος για τα παθητικά οπτικά δίκτυα

FC διευθετήσιμος εξασθενητής οπτικών ινών τύπων για τα παθητικά οπτικά δίκτυα 1. Περιγραφές: FC ο διευθετήσιμος εξασθενητής οπτικών ινών τύπων είναι υψηλή ακρίβεια, χαμηλή πρόσθετη απώλεια, καλή σταθερότητα, δι... Read More
2016-06-03 15:40:34
Κίνα FC/APC διευθετήσιμος εξασθενητής οπτικής ίνας τύπων με το πράσινο καπέλο εργοστάσιο

FC/APC διευθετήσιμος εξασθενητής οπτικής ίνας τύπων με το πράσινο καπέλο

FC/APC διευθετήσιμος εξασθενητής οπτικής ίνας τύπων με το πράσινο καπέλο 1. Εισαγωγή: FC/APC ο διευθετήσιμος εξασθενητής οπτικών ινών τύπων είναι υψηλή ακρίβεια, χαμηλή πρόσθετη απώλεια, καλή σταθερότητα, διευθ... Read More
2016-06-03 15:40:25
Κίνα Ευθύγραμμος εξασθενητής οπτικών ινών τύπων με το συνδετήρα LC/SC για τη δοκιμή της ενοργάνωσης εργοστάσιο

Ευθύγραμμος εξασθενητής οπτικών ινών τύπων με το συνδετήρα LC/SC για τη δοκιμή της ενοργάνωσης

Ευθύγραμμος εξασθενητής οπτικών ινών τύπων με το συνδετήρα LC/SC για τη δοκιμή της ενοργάνωσης Γενικές προδιαγραφές: Πρότυπα στοιχεία Ενιαίος τρόπος (9/125μm) Πολυ τρόπος (ΓΠ 50/125μm, 62.5μm) Αξία μείωσης (DB) ... Read More
2016-06-03 15:29:51
Κίνα Ακριβείας ελέγχου της περιοχής Εξασθένηση παραμόρφωσης ινών χρονισμού Fiber σε γραμμή τύπου εργοστάσιο

Ακριβείας ελέγχου της περιοχής Εξασθένηση παραμόρφωσης ινών χρονισμού Fiber σε γραμμή τύπου

Έλεγχος ακρίβειας του ευθύγραμμου εξασθενητή οπτικών ινών τύπων σειράς μείωσης Ευθύγραμμος εξασθενητής τύπων Ο εξασθενητής οπτικών ινών είναι ένα συστατικό που εγκαθίσταται σε ένα σύστημα μετάδοσης οπτικών ινών ... Read More
2016-06-03 15:21:28
Κίνα Ευθύγραμμος εξασθενητής οπτικών ινών τύπων μεταβλητός με το συνδετήρα SC/UPC εργοστάσιο

Ευθύγραμμος εξασθενητής οπτικών ινών τύπων μεταβλητός με το συνδετήρα SC/UPC

Θηλυκό αξίας FC μείωσης υψηλής ακρίβειας στον αρσενικό εξασθενητή οπτικών ινών για την οπτική ενοργάνωση Ο εξασθενητής οπτικών ινών είναι ένα συστατικό που εγκαθίσταται σε ένα σύστημα μετάδοσης οπτικών ινών που ... Read More
2016-06-03 15:09:15
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|