Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Patch Cord

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Η ποιότητα της πλεξίδας οπτικών ινών είναι πολύ υψηλή και έχει την καλή συσκευασία, θα συνεργαστεί με σας την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα προϊόντα σας είναι καλή ποιότητα και η χρονική ανοχή είναι σύντομη, θα αγοράσει από σας την επόμενη φορά.

—— Andrei youn

Το σκοινί μπαλωμάτων MPO είναι καλό στοιχείο απώλειας και έχει τη σταθερή απόδοση, ο σημαντικότερος είναι η τιμή σας είναι χαμηλότερος από άλλη, και την υπηρεσία εγκαίρως.

—— Armj Bardo

Έχω αγοράσει το κιβώτιο FTTH αρκετές φορές από σας, μπορεί κάθε φορά να παραδοθεί εγκαίρως και η ποιότητα είναι πολύ υψηλή

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Patch Cord

(154)
Κίνα Κίτρινο PVC 0,9 2,0 χρώματος 3,0 mmFiber οπτικό μπαλωμάτων σκοινιού simplex τρόπου του lc-ST ενιαίο εργοστάσιο

Κίτρινο PVC 0,9 2,0 χρώματος 3,0 mmFiber οπτικό μπαλωμάτων σκοινιού simplex τρόπου του lc-ST ενιαίο

Lc-ST ενιαίος τρόπος μονοκατευθυντικό FC, Sc, LC, ST σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών Προδιαγραφές: LC σκοινί μπαλωμάτων του ST 1.gr-326-ΠΥΡΗΝΑΣ 2.Low IL & υψηλό RL 3.High αξιοπιστία και σταθερότητα Τύπος συνδε... Read More
2020-06-15 10:59:45
Κίνα Οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού μονοκατευθυντική 3.0mm υψηλή αξιοπιστία τρόπου του fc-ST ενιαία εργοστάσιο

Οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού μονοκατευθυντική 3.0mm υψηλή αξιοπιστία τρόπου του fc-ST ενιαία

Οπτικών ινών μπαλωμάτων σκοινιού μονοκατευθυντική 3.0mm υψηλή αξιοπιστία τρόπου του fc-ST ενιαία Ένα σκοινί μπαλωμάτων είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που χρησιμοποιείται για να συνδέσει μια συσκευή με άλλη για ... Read More
2020-06-15 10:59:38
Κίνα 1M, 3M, 5M, προσαρμοσμένος μονοκατευθυντικός ενιαίος τρόπος lc-Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών (PC/UPC/APC) εργοστάσιο

1M, 3M, 5M, προσαρμοσμένος μονοκατευθυντικός ενιαίος τρόπος lc-Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών (PC/UPC/APC)

Μονοκατευθυντικός ενιαίος τρόπος lc-Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών Γρήγορες λεπτομέρειες Θέση προέλευσης: Guangdong, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Εμπορικό σήμα: Κύπρος Συνδετήρας: SC, LC, FC, ST, E2000, MTRJ, MU... Read More
2020-06-15 10:54:20
Κίνα Μπλε σκοινί MTRJ μπαλωμάτων οπτικών ινών Aqua σε LC/UPC OM3 50/125 ντούμπλεξ 2.0mm 5Mtrs OFNR εργοστάσιο

Μπλε σκοινί MTRJ μπαλωμάτων οπτικών ινών Aqua σε LC/UPC OM3 50/125 ντούμπλεξ 2.0mm 5Mtrs OFNR

Κινεζική κατασκευή του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών, MTRJ σε LC/UPC OM3 50/125 ντούμπλεξ 2.0mm 5Mtrs OFNR Εφαρμογές: ♦Local δίκτυο περιοχής δίκτυο περιοχής ♦Wide ♦CATV, τοπικό LAN, ΩΧΡΌ δίκτυο ΑΤΌΜΩΝ ♦FTTX ... Read More
2020-06-15 10:26:45
Κίνα Πλεξίδα MTRJ σε MTRJ OM3 50/125 ντούμπλεξ 2.0mm LSZH οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών χρώματος Aqual εργοστάσιο

Πλεξίδα MTRJ σε MTRJ OM3 50/125 ντούμπλεξ 2.0mm LSZH οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών χρώματος Aqual

Αρχικό εργοστάσιο του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών, MTRJ σε MTRJ OM3 50/125 ντούμπλεξ 2.0mm LSZH ►Characteristics: --Καλή διάρκεια --Καλή ανταλλαξιμότητα --Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα --Χαμηλή απώλεια ε... Read More
2020-06-15 10:25:23
Κίνα κίτρινη απώλεια <=0.2dB εισαγωγής σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων MTRJ Singlemode OFNR Corning εργοστάσιο

κίτρινη απώλεια <=0.2dB εισαγωγής σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών καλωδίων MTRJ Singlemode OFNR Corning

Singlemode διπλό 2.0mm OFNR corning σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MTRJ, απώλεια εισαγωγής: Εφαρμογή: - Σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών - Μετάδοση στοιχείων οπτικών ινών - ΤΟΠΙΚΌ LAN, CATV - Εξεταστικό σύστη... Read More
2020-06-15 10:24:30
Κίνα Θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 10Mtrs LSZH LC/UPC σε LC/UPC SM 2.0mm εργοστάσιο

Θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 10Mtrs LSZH LC/UPC σε LC/UPC SM 2.0mm

Θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 10Mtrs LSZH LC/UPC σε LC/UPC SM 2.0mm ♦ Πρώτη ύλη του σκοινιού μπαλωμάτων: Κατοικία βουλωμάτων: PBT, UPC/blue, APC/green, MM/beige (RoHS) Εσωτερικό πλαίσιο: PBT, άσπρ... Read More
2020-06-15 10:21:09
Κίνα OM4 ρόδινη διπλή απώλεια &lt;=0.2dB εισαγωγής σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών 3Mtrs OFNP εργοστάσιο

OM4 ρόδινη διπλή απώλεια <=0.2dB εισαγωγής σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών 3Mtrs OFNP

OM4 ρόδινη διπλή απώλεια εισαγωγής σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών 3Mtrs OFNP ►Features: Μικρή, ελαφριά, υψηλή πυκνή σύνδεση Τυποποιημένο ακριβές πλαστικό υλικό Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλ... Read More
2020-06-11 18:11:24
Κίνα Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM3 50/125, καλώδιο aqua PVC σκοινιού 5Mtrs μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών εργοστάσιο

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM3 50/125, καλώδιο aqua PVC σκοινιού 5Mtrs μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM3 50/125, καλώδιο aqua PVC σκοινιού 5Mtrs μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών Σχέδιο του συνδετήρα uniboot: 1. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφή... Read More
2020-06-11 18:11:24
Κίνα LC/UPC - πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων LC/UPC, διπλός άλτης οπτικών ινών uniboot εργοστάσιο

LC/UPC - πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων LC/UPC, διπλός άλτης οπτικών ινών uniboot

LC/UPC - πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων LC/UPC, διπλός άλτης οπτικών ινών uniboot Σχέδιο του συνδετήρα Uniboot LC: Τεχνική παράμετρος: Παράμετρος Μονάδα FC, Sc, θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων ινών LC/ ST, ... Read More
2020-06-11 18:11:24
Page 1 of 16|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|