Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Patch Cord

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Η ποιότητα του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO είναι πολύ υψηλή. Κατάλληλη τιμή. Θα το αγοράσω εδώ την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα εργαλεία στην εργαλειοθήκη ινών είναι πλήρη των εργαλείων. Το συμπαθώ πάρα πολύ

—— Armj Bardo

η υπηρεσία είναι ικανοποιητική, η απάντηση είναι έγκαιρη.

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Patch Cord

(153)
Κίνα OM4 ρόδινη διπλή απώλεια <=0.2dB εισαγωγής σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών 3Mtrs OFNP εργοστάσιο

OM4 ρόδινη διπλή απώλεια <=0.2dB εισαγωγής σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών 3Mtrs OFNP

OM4 ρόδινη διπλή απώλεια εισαγωγής σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών 3Mtrs OFNP ►Features: Μικρή, ελαφριά, υψηλή πυκνή σύνδεση Τυποποιημένο ακριβές πλαστικό υλικό Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλ... Read More
2018-08-20 11:07:13
Κίνα Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM3 50/125, καλώδιο aqua PVC σκοινιού 5Mtrs μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών εργοστάσιο

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM3 50/125, καλώδιο aqua PVC σκοινιού 5Mtrs μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM3 50/125, καλώδιο aqua PVC σκοινιού 5Mtrs μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών Σχέδιο του συνδετήρα uniboot: 1. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφή... Read More
2018-08-20 11:07:13
Κίνα LC/UPC - πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων LC/UPC, διπλός άλτης οπτικών ινών uniboot εργοστάσιο

LC/UPC - πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων LC/UPC, διπλός άλτης οπτικών ινών uniboot

LC/UPC - πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων LC/UPC, διπλός άλτης οπτικών ινών uniboot Σχέδιο του συνδετήρα Uniboot LC: Τεχνική παράμετρος: Παράμετρος Μονάδα FC, Sc, θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων ινών LC/ ST, ... Read More
2018-08-20 11:07:12
Κίνα 62.5/125 διπλό πορτοκαλί σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, καλώδιο PVC 5Mtrs εργοστάσιο

62.5/125 διπλό πορτοκαλί σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, καλώδιο PVC 5Mtrs

62.5/125 διπλό πορτοκαλί σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, καλώδιο PVC 5Mtrs ►Application: - FTTH, CATV, τοπικό LAN, ΆΤΟΜΟ, ΩΧΡΌΣ, &Measurement δοκιμής - Σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών - Μετάδοση στοιχείων οπ... Read More
2018-08-20 11:07:12
Κίνα ST/PC - σκοινί 50/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών του ST/PC OM2 διπλό πορφυρό χρώμα 5mtrs εργοστάσιο

ST/PC - σκοινί 50/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών του ST/PC OM2 διπλό πορφυρό χρώμα 5mtrs

ST/PC - σκοινί 50/125 μπαλωμάτων οπτικών ινών του ST/PC OM2 διπλό πορφυρό χρώμα 5mtrs ♦ Τεχνική παράμετρος: Παράμετρος Μονάδα FC, Sc, θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων ινών LC/ ST, MU ΑΜ-RJ, MPO E2000 SM ΚΚ SM ΚΚ ... Read More
2018-08-20 11:07:12
Κίνα Θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 10Mtrs LSZH LC/UPC σε LC/UPC SM 2.0mm εργοστάσιο

Θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 10Mtrs LSZH LC/UPC σε LC/UPC SM 2.0mm

Θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 10Mtrs LSZH LC/UPC σε LC/UPC SM 2.0mm ♦ Πρώτη ύλη του σκοινιού μπαλωμάτων: Κατοικία βουλωμάτων: PBT, UPC/blue, APC/green, MM/beige (RoHS) Εσωτερικό πλαίσιο: PBT, άσπρ... Read More
2018-08-20 11:07:12
Κίνα ST/PC-SM-DX-3.0mm-5Mtrs-LSZH οπτική απώλεια &lt;=0.2dB εισαγωγής σκοινιού μπαλωμάτων ινών εργοστάσιο

ST/PC-SM-DX-3.0mm-5Mtrs-LSZH οπτική απώλεια <=0.2dB εισαγωγής σκοινιού μπαλωμάτων ινών

ST/PC-SM-DX-3.0mm-5Mtrs-LSZH σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, απώλεια εισαγωγής: Εφαρμογή: CATV, εξοπλισμός δοκιμής μετρό FTTH Δίκτυα τηλεπικοινωνιών Δίκτυα τοπικής περιοχής το (LAN) Δίκτυα το (WAN) ευρείας περι... Read More
2018-08-20 11:07:12
Κίνα Πορτοκαλί πολλαπλού τρόπου διπλό σκοινί 3Mtrs Corning LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών Uniboot εργοστάσιο

Πορτοκαλί πολλαπλού τρόπου διπλό σκοινί 3Mtrs Corning LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών Uniboot

LC/UPC-LC/UPC πολλαπλού τρόπου διπλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών uniboot, corning LSZH πορτοκαλί καλώδιο 3Mtrs ►Raw υλικό: --Καλύμματα σκόνης: LDPE, διαφανές (RoHS) --Κατοικία βουλωμάτων: PBT, UPC/blue, APC... Read More
2018-08-20 11:07:12
Κίνα Σκοινί LC/UPC σε LC/UPC OM3 50/125 διπλό 3Mtrs LSZH μπαλωμάτων οπτικής ίνας Corning καλωδίων πτώσης εργοστάσιο

Σκοινί LC/UPC σε LC/UPC OM3 50/125 διπλό 3Mtrs LSZH μπαλωμάτων οπτικής ίνας Corning καλωδίων πτώσης

Corning σκοινί μπαλωμάτων ινών καλωδίων πτώσης, LC/UPC σε LC/UPC OM3 50/125 διπλό 3Mtrs LSZH ►Application:♦Gigabit Ethernet♦Active λήξη συσκευώνδίκτυα ♦Telecommunication♦Video♦Multimediaοι εγκαταστάσεις♦Local δ... Read More
2018-08-20 11:07:12
Κίνα Μπλε θωρακισμένο σκοινί LC/UPC σε LC/UPC SM 2.0mm 10Mtrs LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών εργοστάσιο

Μπλε θωρακισμένο σκοινί LC/UPC σε LC/UPC SM 2.0mm 10Mtrs LSZH μπαλωμάτων οπτικών ινών

Κινεζικός προμηθευτής του θωρακισμένου σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών, LC/UPC σε LC/UPC SM 2.0mm 10Mtrs LSZH Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια Μικρή, ελαφριά, υψηλ... Read More
2018-08-20 11:07:12
Page 1 of 16|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|