Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Η ποιότητα του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO είναι πολύ υψηλή. Κατάλληλη τιμή. Θα το αγοράσω εδώ την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα εργαλεία στην εργαλειοθήκη ινών είναι πλήρη των εργαλείων. Το συμπαθώ πάρα πολύ

—— Armj Bardo

η υπηρεσία είναι ικανοποιητική, η απάντηση είναι έγκαιρη.

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

Fiber Connector Optics

(37)
Κίνα Μπλε χρώμα συνδετήρων οπτικών ινών LC SM/MM/OM3 διπλό Uniboot Aqua, μπεζ ή εργοστάσιο

Μπλε χρώμα συνδετήρων οπτικών ινών LC SM/MM/OM3 διπλό Uniboot Aqua, μπεζ ή

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, προαιρετική αρχική κατασκευή συνδετήρων οπτικής ίνας uniboot LC SM/MM/OM3 διπλή Εφαρμογές: Gigabit Etherne Βίντεο Πολυμέσα Ενεργός λήξη συσκευών Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων Δίκτυα τηλεπ... Read More
2018-08-20 11:03:39
Κίνα LC πολλαπλού τρόπου 50/125 διπλή απώλεια <=0.3dB εισαγωγής συνδετήρων καλωδίων οπτικών ινών εργοστάσιο

LC πολλαπλού τρόπου 50/125 διπλή απώλεια <=0.3dB εισαγωγής συνδετήρων καλωδίων οπτικών ινών

LC πολλαπλού τρόπου διπλός συνδετήρας οπτικής ίνας uniboot, μπεζ χρώμα Characteriatics: Έχετε δύο να κατεβούν το χάσμα, εύκολο να κατεβεί Βελτιώστε το σχέδιο, καλός αισθητικός Διαχείριση καλωδίων συνδετήρων ... Read More
2018-08-20 11:03:39
Κίνα Διπλό Uniboot υλικό RohS συνδετήρων οπτικών ινών LC OM3, χρώμα aqua εργοστάσιο

Διπλό Uniboot υλικό RohS συνδετήρων οπτικών ινών LC OM3, χρώμα aqua

Κινεζικός αρχικός συνδετήρας οπτικών ινών uniboot προμηθευτών LC OM3 διπλός, υλικό RohS 1.Characteriatics: Έχετε δύο να κατεβούν το χάσμα, εύκολο να κατεβεί Βελτιώστε το σχέδιο, καλός αισθητικός Διαχείριση καλω... Read More
2018-08-20 11:03:39
Κίνα Singlemode διπλός Uniboot οπτικής ίνας συνδετήρας καλωδίων ινών συνδετήρων LC/UPC εργοστάσιο

Singlemode διπλός Uniboot οπτικής ίνας συνδετήρας καλωδίων ινών συνδετήρων LC/UPC

Κατασκευής LC/UPC διπλό Uniboot οπτικής ίνας υλικό RoHS συνδετήρων singlemode 1.Features: Έχετε δύο να κατεβούν το χάσμα, εύκολο να κατεβεί Βελτιώστε το σχέδιο, καλός αισθητικός Διαχείριση καλωδίων συνδετήρων ... Read More
2018-08-20 11:03:39
Κίνα πλεξίδων συναρμογών καθολικό μαύρο PEI οπτικών ινών μηχανικό υλικό συναρμογών εργοστάσιο

πλεξίδων συναρμογών καθολικό μαύρο PEI οπτικών ινών μηχανικό υλικό συναρμογών

Πρότυπος αριθμός: συναρμογή πλεξίδων Μέγεθος: 90*7*8mm Υλικό: PEI Αντι-νερό: στεγανοποιήστε Κατηγορία αντι-πυρκαγιάς: V0 Τρόπος: Singlemode/πολλαπλού τρόπου Εφαρμόσιμος: καλώδιο πτώσης 2.0*3.0mm επίπεδο Εφαρμογ... Read More
2018-08-20 11:03:39
Κίνα γρήγορο συναρμογών γκρίζο PEI οπτικών ινών μηχανικό υλικό συναρμογών εργοστάσιο

γρήγορο συναρμογών γκρίζο PEI οπτικών ινών μηχανικό υλικό συναρμογών

Πρότυπος αριθμός: γρήγορη συναρμογή Μέγεθος: 45*4.2*4.7mm Εφαρμόσιμος: 900 um/250 um Υλικό: PEI Τρόπος: Singlemode Αντι-νερό: στεγανοποιήστε Εφαρμογή FTTx, restruction δικτύων κοβαλτίου Προδιαγραφές 1. γρήγορη ... Read More
2018-08-20 11:03:39
Κίνα MTRJ SM/συνδετήρας ΚΚ οπτικές ίνες για τον ενιαίο και πολυ τρόπο εργοστάσιο

MTRJ SM/συνδετήρας ΚΚ οπτικές ίνες για τον ενιαίο και πολυ τρόπο

MTRJ SM/συνδετήρας ΚΚ οπτικές ίνες για τον ενιαίο και πολυ τρόπο Προδιαγραφές Μικρός συνδετήρας μορφής Υψηλός - ποιοτικό θερμοστατικό ferrule Πλευρά που τραβά την απόδειξη Συμπαγές μέγεθος Συνδετήρας οπτικών ιν... Read More
2018-08-20 11:03:39
Κίνα D4 συνδετήρας οπτικών ινών με το νικέλινο ορείχαλκο εργοστάσιο

D4 συνδετήρας οπτικών ινών με το νικέλινο ορείχαλκο

Συνδετήρας οπτικών ινών υψηλής ακρίβειας D4 με το νικέλινο ορείχαλκοΠροδιαγραφέςΧαμηλή απώλεια εισαγωγής και επιστροφής απώλεια Ελεύθερος-επιπλέοντας κεραμικό ferrule UL-εκτιμημένες πλαστικές κατοικία και μπότα ... Read More
2018-08-20 11:03:39
Κίνα Συνδετήρες καλωδίων οπτικών ινών PC-apc E2000 με υψηλό - ποιότητα εργοστάσιο

Συνδετήρες καλωδίων οπτικών ινών PC-apc E2000 με υψηλό - ποιότητα

Συνδετήρες καλωδίων οπτικών ινών PC-apc E2000 με υψηλό - ποιότητα Ο συνδετήρας E2000 έχει έναν αντιφατικό μηχανισμό συζεύξεων, με ένα αυτόματο παραθυρόφυλλο μετάλλων στο συνδετήρα και τον προσαρμοστή ως dustand ... Read More
2018-08-20 11:03:39
Κίνα Μονοκατευθυντικός συνδετήρας οπτικών ινών MTRJ SX για το Sc και LC εργοστάσιο

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας οπτικών ινών MTRJ SX για το Sc και LC

Μονοκατευθυντικός συνδετήρας οπτικών ινών MTRJ SX για το Sc και LC Ο συνδετήρας MTRJ έχει μια βελτιωμένη έκδοση του βουλώματος rj-45 τύπων. Αυτός ο να κλείσει με το μάνταλο μηχανισμός εξασφαλίζει εύχρηστο. Προσ... Read More
2018-08-20 11:03:39
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|