Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΠροϊόντα MPO

96 μαύρες τοποθετημένες ράφι MTP/MPO επιτροπές μπαλωμάτων ινών πυρήνων με 4pcs της κασέτας MPO

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Η ποιότητα του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO είναι πολύ υψηλή. Κατάλληλη τιμή. Θα το αγοράσω εδώ την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα εργαλεία στην εργαλειοθήκη ινών είναι πλήρη των εργαλείων. Το συμπαθώ πάρα πολύ

—— Armj Bardo

η υπηρεσία είναι ικανοποιητική, η απάντηση είναι έγκαιρη.

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

96 μαύρες τοποθετημένες ράφι MTP/MPO επιτροπές μπαλωμάτων ινών πυρήνων με 4pcs της κασέτας MPO

Κίνα 96 μαύρες τοποθετημένες ράφι MTP/MPO επιτροπές μπαλωμάτων ινών πυρήνων με 4pcs της κασέτας MPO προμηθευτής
96 μαύρες τοποθετημένες ράφι MTP/MPO επιτροπές μπαλωμάτων ινών πυρήνων με 4pcs της κασέτας MPO προμηθευτής 96 μαύρες τοποθετημένες ράφι MTP/MPO επιτροπές μπαλωμάτων ινών πυρήνων με 4pcs της κασέτας MPO προμηθευτής 96 μαύρες τοποθετημένες ράφι MTP/MPO επιτροπές μπαλωμάτων ινών πυρήνων με 4pcs της κασέτας MPO προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  96 μαύρες τοποθετημένες ράφι MTP/MPO επιτροπές μπαλωμάτων ινών πυρήνων με 4pcs της κασέτας MPO

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Πιστοποίηση: ISO9001:2015
Αριθμό μοντέλου: Επιτροπή mpo-LC MPO

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 ομάδα
Τιμή: US $78-120 / Set
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 κομμάτι/κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 8-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50K
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Θύρα: λιμένας 96 Υλικό: Ψυχρής έλασης χάλυβα
Connector: Mpo-LC Χρώμα: μαύρος

Επιτροπή mpo-LC MPO cold-rolled κασέτα φύλλων χάλυβα OM3 0.9mm 96 λιμένας MPO

Περιγραφή προϊόντων
 

MPO/MTP οι ΚΑΣΕΤΕΣ αποτελούνται από το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα ή το αργίλιο, ενότητες κασετών MPO παρέχει την ασφαλή μετάβαση μεταξύ των ιδιαίτερων συνδετήρων MPO και LC ή Sc. Χρησιμοποιούνται για να διασυνδέσουν τις σπονδυλικές στήλες MPO με την επιδιόρθωση LC και Sc.

 

 

MPO/MTP οπτικές επιτροπές μπαλωμάτων ινών

  • Για να ενσωματώσει την επιτροπή μπαλωμάτων ινών με την εύκολη έτοιμη προς χρήση ενότητα κασετών ινών για τη βελτιστοποίηση της διοικητικής αποδοτικότητας τηλεγράφησης

  • Φως σε βάρος, εύκολο να εγκαταστήσει.

  • Εύκολος για την εγκατάσταση και τη λειτουργία.

  • 19 " τυποποιημένη δομή.

  • Σχέδιο δίσκων ολίσθησης.

  • Διαθέσιμος για την εγκατάσταση του προσαρμοστή FC/SC/ST/LC.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

 

  • Το σχέδιο για το ΣΎΣΤΗΜΑ MPO/MTP, για γρήγορα το δίκτυο επεκτείνει και τη λύση γρήγορων λύσεων

  • Υψηλή πυκνότητα και μικρό σχέδιο

  • 12 και 24 εκδόσεις ινών – 144 LC (διπλό)/οπτικά μέρη Sc (simplex)

  • Διαθέσιμη πολλαπλού τρόπου (62.5/125, πρότυπα 50/125 και OM3, OM4) και ενιαία ίνα τρόπου (OS1/2).

  • Εργοστάσιο-ολοκληρωμένος και - δοκιμασμένες καλώδιο και συσκευές για τις στιγμιαίες συνδέσεις τομέων με την εξασφαλισμένες ποιότητα και την απόδοση

  • Το μεταλλικό κοχύλι με υψηλής αντοχής προστατεύει τις εσωτερικές ίνες αποτελεσματικά

  • Υποστηρίζει τον εύκολο επανασχηματισμό για τις κινήσεις, προσθέτει, και αλλάζει

  • Διαθέσιμος για την εγκατάσταση του προσαρμοστή LC/SC

Πλεονεκτήματα
  • Εισαγόμενοι εξοπλισμοί παραγωγής και δοκιμής: Τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο αλέθοντας μηχανών SENKO Domaille ελεγκτών EXFO IL&RL
  • Αρκετά υψηλή επιστροφής απώλεια: ≥45dB
  • πέντε ετών ομάδα Ε&Α εμπειρίας
  • Προσαρμοσμένες παραγωγή και υπηρεσία
  • 40G/100G λύση κέντρων δεδομένων
Εφαρμογή
  • Υποδομή κέντρων δεδομένων
  • Δίκτυο χώρου αποθήκευσης
  • Αναδυόμενα 40 & πρωτόκολλα 100Gps
  • Παράλληλη οπτική
  • Δίκτυο επιχειρήσεων που τηλεγραφεί systerm
Τεχνική παράμετρος
Στοιχείο Τεχνική παράμετρος
Συνδετήρας MPO (θηλυκό) LC
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ +80°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40°C ~ +85°C
Απώλεια εισαγωγής

SM: ≤ 0.75dB (τυποποιημένη αξία),

≤0.35dB (χαρακτηριστική αξία)

ΚΚ: ≤ 0.50dB (τυποποιημένη αξία),

≤0.35dB (χαρακτηριστική αξία)

SM: ≤ 0.2dB

ΚΚ: ≤ 0.2dB

 

Επιστροφής απώλεια

SM: ≥60dB

ΚΚ: ≥35dB

SM: ≥60dB

ΚΚ: ≥35dB

Ο τύπος τελών MPO Αρσενικό: με την καρφίτσα οδηγών Θηλυκό: χωρίς καρφίτσα οδηγών
Αρίθμηση ινών 8,12&24 ίνα ΑΜ
Το άλλο τέλος του τύπου συνδετήρων MPO-θηλυκός, MPO-αρσενικός, FC, Sc, ST, MU, LC, E2000
Τρόπος ινών SINGLE-MODE (G652, G655, G657), ΠΟΛΛΑΠΛΟΎ ΤΡΌΠΟΥ (50, 62,5, OM2, OM3, OM4)
Τύπος καλωδίων ινών 250um ίνα κορδελλών, καλώδιο κορδελλών, καλώδιο οπτικών ινών δεσμών

 

Το προϊόν παρουσιάζει

96 μαύρες τοποθετημένες ράφι MTP/MPO επιτροπές μπαλωμάτων ινών πυρήνων με 4pcs της κασέτας MPO

 

96 μαύρες τοποθετημένες ράφι MTP/MPO επιτροπές μπαλωμάτων ινών πυρήνων με 4pcs της κασέτας MPO

96 μαύρες τοποθετημένες ράφι MTP/MPO επιτροπές μπαλωμάτων ινών πυρήνων με 4pcs της κασέτας MPO

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lena Liu

Τηλ.:: +8613689534519

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα