Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΠροϊόντα MPO

Το μπεζ mpo mtp Fanout 24F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα 3.0mm 2.0mm

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Η ποιότητα του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO είναι πολύ υψηλή. Κατάλληλη τιμή. Θα το αγοράσω εδώ την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα εργαλεία στην εργαλειοθήκη ινών είναι πλήρη των εργαλείων. Το συμπαθώ πάρα πολύ

—— Armj Bardo

η υπηρεσία είναι ικανοποιητική, η απάντηση είναι έγκαιρη.

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

Το μπεζ mpo mtp Fanout 24F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα 3.0mm 2.0mm

Κίνα Το μπεζ mpo mtp Fanout 24F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα 3.0mm 2.0mm προμηθευτής
Το μπεζ mpo mtp Fanout 24F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα 3.0mm 2.0mm προμηθευτής Το μπεζ mpo mtp Fanout 24F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα 3.0mm 2.0mm προμηθευτής Το μπεζ mpo mtp Fanout 24F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα 3.0mm 2.0mm προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Το μπεζ mpo mtp Fanout 24F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα 3.0mm 2.0mm

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Πιστοποίηση: ISO9001:2015
Αριθμό μοντέλου: MPO UPC - LC UPC ΚΚ 24F

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
Τιμή: US $40 - 60/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 τσάντα PC το /PE
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50K
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Connector: ΚΚ MPO 24F UPC Διάμετρος καλωδίων:: κλάδος 3.0mm ή 3.6mm σε 2.0mm
Χρώμα καλωδίων: Πορτοκάλι Πολικότητα: Α, Β, Γ

Το μπεζ mpo mtp Fanout 24F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα 3.0mm 2.0mm
 
Περιγραφή προϊόντων
 

Η σειρά MPO προσφέρει τη λύση από τα καλώδια κορμών στα εκτεταμένα καλώδια κορμών, στα υβριδικά καλώδια κορμών, στις ενότητες κασετών, στις επιτροπές προσαρμοστών MPO, για να κατευθύνει τις επιτροπές μπαλωμάτων, στις επιτροπές μπαλωμάτων και στην ταξινόμηση MPO της κατηγορίας Γ (κανονική κατηγορία) και της κατηγορίας Λ (έξοχη χαμηλή απώλεια).

 

Εφαρμογή
  • 1. CATV

    2. Ενεργός λήξη dvice

    3. Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

    4. Μετρό

    5. Δίκτυα τοπικής περιοχής (LANs)

    6. Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας

    7. Εξοπλισμός δοκιμής

    8. Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων.

    9. Δίκτυα ευρείας περιοχής (WANs)

 

Πλεονεκτήματα
  • Εισαγόμενοι εξοπλισμοί παραγωγής και δοκιμής: Τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο αλέθοντας μηχανών SENKO Domaille ελεγκτών EXFO IL&RL
  • Αρκετά υψηλή επιστροφής απώλεια: ≥45dB
  • πέντε ετών ομάδα Ε&Α εμπειρίας
  • Προσαρμοσμένες παραγωγή και υπηρεσία
  • 40G/100G λύση κέντρων δεδομένων
 
Τεχνική παράμετρος
Στοιχείο Τεχνική παράμετρος
Συνδετήρας MPO (θηλυκό) LC
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ +80°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40°C ~ +85°C
Απώλεια εισαγωγής

SM: ≤ 0.75dB (τυποποιημένη αξία),

≤0.35dB (χαρακτηριστική αξία)

ΚΚ: ≤ 0.50dB (τυποποιημένη αξία),

≤0.35dB (χαρακτηριστική αξία)

SM: ≤ 0.2dB

ΚΚ: ≤ 0.2dB

 

Επιστροφής απώλεια

SM: ≥60dB

ΚΚ: ≥35dB

SM: ≥60dB

ΚΚ: ≥35dB

Ο τύπος τελών MPO Αρσενικό: με την καρφίτσα οδηγών Θηλυκό: χωρίς καρφίτσα οδηγών
Αρίθμηση ινών 8,12&24 ίνα ΑΜ
Το άλλο τέλος του τύπου συνδετήρων MPO-θηλυκός, MPO-αρσενικός, FC, Sc, ST, MU, LC, E2000
Τρόπος ινών SINGLE-MODE (G652, G655, G657), ΠΟΛΛΑΠΛΟΎ ΤΡΌΠΟΥ (50, 62,5, OM2, OM3, OM4)
Τύπος καλωδίων ινών 250um ίνα κορδελλών, καλώδιο κορδελλών, καλώδιο οπτικών ινών δεσμών

 

 

Εικόνα

Το μπεζ mpo mtp Fanout 24F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα 3.0mm 2.0mm

 

Σχετικά προϊόντα

Το μπεζ mpo mtp Fanout 24F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα 3.0mm 2.0mm

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lena Liu

Τηλ.:: +8613689534519

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα