Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΠροϊόντα MPO

Το aqua mpo OM4 Fanout 8F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα το καλώδιο 3.0mm 2.0mm OFNP

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Η ποιότητα του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO είναι πολύ υψηλή. Κατάλληλη τιμή. Θα το αγοράσω εδώ την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα εργαλεία στην εργαλειοθήκη ινών είναι πλήρη των εργαλείων. Το συμπαθώ πάρα πολύ

—— Armj Bardo

η υπηρεσία είναι ικανοποιητική, η απάντηση είναι έγκαιρη.

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

Το aqua mpo OM4 Fanout 8F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα το καλώδιο 3.0mm 2.0mm OFNP

Κίνα Το aqua mpo OM4 Fanout 8F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα το καλώδιο 3.0mm 2.0mm OFNP προμηθευτής
Το aqua mpo OM4 Fanout 8F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα το καλώδιο 3.0mm 2.0mm OFNP προμηθευτής Το aqua mpo OM4 Fanout 8F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα το καλώδιο 3.0mm 2.0mm OFNP προμηθευτής Το aqua mpo OM4 Fanout 8F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα το καλώδιο 3.0mm 2.0mm OFNP προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Το aqua mpo OM4 Fanout 8F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα το καλώδιο 3.0mm 2.0mm OFNP

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Πιστοποίηση: ISO9001:2015
Αριθμό μοντέλου: MPO UPC - LC UPC OM4 8F

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
Τιμή: US $30 - 50/ Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 τσάντα PC το /PE
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50K
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Connector: MPO 12F UPC Aqua Διάμετρος καλωδίων:: κλάδος 3.0mm ή 3.6mm σε 2.0mm
Χρώμα καλωδίων: μωβ Πολικότητα: Α, Β, Γ

Το aqua mpo OM4 Fanout 8F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα το καλώδιο 3.0mm 2.0mm OFNP
 

Πολλαπλού τρόπου σταυρός MTP και MPO πέρα από τα καλώδια οπτικών ινών. Ο σταυρός πέρα από το καλώδιο MPO είναι διαθέσιμες διαμορφώσεις είναι θηλυκός στο θηλυκό ή ένα αρσενικό στο αρσενικό και το αρσενικό στο θηλυκό.

 

Οι επιλογές καλωδίων περιλαμβάνουν, εκτιμημένο μετώπη σακάκι, εκτιμημένο ολομέλεια σακάκι, LSZH. Στρογγυλό καλώδιο, καλώδιο κορδελλών, ή γυμνό καλώδιο κορδελλών.

 

Η αρσενική έκδοση έχει τις καρφίτσες MTP. Διαθέσιμος σε 4,8,12, 24, και 48 διαμορφώσεις σειράς ινών.

Χρησιμοποιούμε τους συνδετήρες οπτικών ινών USConec MTP για τις όλες λήξεις μας MTP και MPO έτσι ώστε η υψηλότερη απόδοση ολοκληρώνεται. Πολλοί πρόσθετοι επιλογές και συνδυασμοί είναι διαθέσιμοι. Όλα τα πολυ καλώδια οπτικών ινών είναι εξατομικεύσιμα.

 

 

Πλεονεκτήματα
  • Εισαγόμενοι εξοπλισμοί παραγωγής και δοκιμής: Τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο αλέθοντας μηχανών SENKO Domaille ελεγκτών EXFO IL&RL
  • Αρκετά υψηλή επιστροφής απώλεια: ≥45dB
  • πέντε ετών ομάδα Ε&Α εμπειρίας
  • Προσαρμοσμένες παραγωγή και υπηρεσία
  • 40G/100G λύση κέντρων δεδομένων
Εφαρμογή
  • Υποδομή κέντρων δεδομένων
  • Δίκτυο χώρου αποθήκευσης
  • Αναδυόμενα 40 & πρωτόκολλα 100Gps
  • Παράλληλη οπτική
  • Δίκτυο επιχειρήσεων που τηλεγραφεί systerm
Τεχνική παράμετρος
Στοιχείο Τεχνική παράμετρος
Συνδετήρας MPO (θηλυκό) LC
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ +80°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40°C ~ +85°C
Απώλεια εισαγωγής

SM: ≤ 0.75dB (τυποποιημένη αξία),

≤0.35dB (χαρακτηριστική αξία)

ΚΚ: ≤ 0.50dB (τυποποιημένη αξία),

≤0.35dB (χαρακτηριστική αξία)

SM: ≤ 0.2dB

ΚΚ: ≤ 0.2dB

 

Επιστροφής απώλεια

SM: ≥60dB

ΚΚ: ≥35dB

SM: ≥60dB

ΚΚ: ≥35dB

Ο τύπος τελών MPO Αρσενικό: με την καρφίτσα οδηγών Θηλυκό: χωρίς καρφίτσα οδηγών
Αρίθμηση ινών 8,12&24 ίνα ΑΜ
Το άλλο τέλος του τύπου συνδετήρων MPO-θηλυκός, MPO-αρσενικός, FC, Sc, ST, MU, LC, E2000
Τρόπος ινών SINGLE-MODE (G652, G655, G657), ΠΟΛΛΑΠΛΟΎ ΤΡΌΠΟΥ (50, 62,5, OM2, OM3, OM4)
Τύπος καλωδίων ινών 250um ίνα κορδελλών, καλώδιο κορδελλών, καλώδιο οπτικών ινών δεσμών

 

 

Πολικότητα

Το aqua mpo OM4 Fanout 8F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα το καλώδιο 3.0mm 2.0mm OFNP

 

Εικόνα

 

Το aqua mpo OM4 Fanout 8F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα το καλώδιο 3.0mm 2.0mm OFNP

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lena Liu

Τηλ.:: +8613689534519

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα