Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΠροϊόντα MPO

MPO σε MPO OM4 12 αφαιρεί τον πυρήνα mpo μπαλωμάτων σκοινιού MPO corning ίνα καλωδίων προϊόντων την πορφυρή

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Η ποιότητα του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO είναι πολύ υψηλή. Κατάλληλη τιμή. Θα το αγοράσω εδώ την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα εργαλεία στην εργαλειοθήκη ινών είναι πλήρη των εργαλείων. Το συμπαθώ πάρα πολύ

—— Armj Bardo

η υπηρεσία είναι ικανοποιητική, η απάντηση είναι έγκαιρη.

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

MPO σε MPO OM4 12 αφαιρεί τον πυρήνα mpo μπαλωμάτων σκοινιού MPO corning ίνα καλωδίων προϊόντων την πορφυρή

Κίνα MPO σε MPO OM4 12 αφαιρεί τον πυρήνα mpo μπαλωμάτων σκοινιού MPO corning ίνα καλωδίων προϊόντων την πορφυρή προμηθευτής
MPO σε MPO OM4 12 αφαιρεί τον πυρήνα mpo μπαλωμάτων σκοινιού MPO corning ίνα καλωδίων προϊόντων την πορφυρή προμηθευτής MPO σε MPO OM4 12 αφαιρεί τον πυρήνα mpo μπαλωμάτων σκοινιού MPO corning ίνα καλωδίων προϊόντων την πορφυρή προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  MPO σε MPO OM4 12 αφαιρεί τον πυρήνα mpo μπαλωμάτων σκοινιού MPO corning ίνα καλωδίων προϊόντων την πορφυρή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Πιστοποίηση: ISO9001:2015
Αριθμό μοντέλου: MPO UPC 12F OM4

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι
Τιμή: US $20 - 30 / Piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 τσάντα PC το /PE
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50K
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Connector: MPO 12F Διάμετρος καλωδίων:: 3.0mm ή 3.6mm
Χρώμα καλωδίων: μωβ Πολικότητα: Α, Β, Γ

MPO σε MPO OM4 12 αφαιρεί τον πυρήνα mpo μπαλωμάτων σκοινιού MPO corning ίνα καλωδίων προϊόντων την πορφυρή
MPO σε MPO OM4 12 αφαιρεί τον πυρήνα mpo μπαλωμάτων σκοινιού MPO corning ίνα καλωδίων προϊόντων την πορφυρή
Περιγραφή:

MTP/MPO θηλυκό/αρσενικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM3

Οι συνελεύσεις MPO/MTP AOC εγκαθίστανται στο ενεργό οπτικό καλώδιο, όπως QSFP/QDR/CXP. Ferrule χρησιμοποιώντας MPO/MTP και το FA για να συγκεντρώσει τη μίνι υψηλή ταχύτητα συνδέστε patchcord.

Καλώδιο οπτικής ίνας από 2core σε 24core

Ίνα: μπορέστε να επιλέξει SM 9/125 ή τους ΚΚ: 62.5/125, 50/125, OM1, OM2, OM3, OM4

Χαμηλό σκοινί μπαλωμάτων απώλειας

 

 

Πλεονεκτήματα
  • Εισαγόμενοι εξοπλισμοί παραγωγής και δοκιμής: Τρισδιάστατο παρεμβαλλόμετρο αλέθοντας μηχανών SENKO Domaille ελεγκτών EXFO IL&RL
  • Αρκετά υψηλή επιστροφής απώλεια: ≥45dB
  • πέντε ετών ομάδα Ε&Α εμπειρίας
  • Προσαρμοσμένες παραγωγή και υπηρεσία
  • 40G/100G λύση κέντρων δεδομένων
Εφαρμογή
  • Υποδομή κέντρων δεδομένων
  • Δίκτυα χώρου αποθήκευσης (SAN)
  • Gigabit Ethernet
  • Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
  • Δίκτυο επιχειρήσεων που τηλεγραφεί systerm
Τεχνική παράμετρος
Στοιχείο Τεχνικές παράμετροι
Συνδετήρας MPO (Φ Ή Μ) MPO (Φ Ή Μ)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ +80°C
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40°C ~ +85°C
Απώλεια εισαγωγής

SM: ≤ 0.75dB (τυποποιημένη αξία), 0.35dB(χαρακτηριστικήαξία)

ΚΚ: ≤ 0.50dB (τυποποιημένη αξία), ≤0.35dB(χαρακτηριστικήαξία)

Επιστροφής απώλεια SM: ≥60dB ΚΚ: ≥35dB
Ο τύπος τελών MPO Αρσενικό: με την καρφίτσα οδηγών Θηλυκό: χωρίς καρφίτσα οδηγών
Αρίθμηση ινών 8,12&24 ίνα ΑΜ
Το άλλο τέλος του τύπου συνδετήρων MPO-θηλυκός, MPO-αρσενικός, FC, Sc, ST, MU, LC, E2000
Τρόπος ινών SINGLE-MODE (G652, G655, G657), ΠΟΛΛΑΠΛΟΎ ΤΡΌΠΟΥ (50, 62,5, OM2, OM3, OM4)
Τύπος καλωδίων ινών 250um ίνα κορδελλών, καλώδιο κορδελλών, καλώδιο οπτικών ινών δεσμών

 

 

Πολικότητα

MPO σε MPO OM4 12 αφαιρεί τον πυρήνα mpo μπαλωμάτων σκοινιού MPO corning ίνα καλωδίων προϊόντων την πορφυρή

 

Εικόνα

 

MPO σε MPO OM4 12 αφαιρεί τον πυρήνα mpo μπαλωμάτων σκοινιού MPO corning ίνα καλωδίων προϊόντων την πορφυρή

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lena Liu

Τηλ.:: +8613689534519

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα