Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

FC/PC-SC/PC υβριδικός χαλκού προσαρμοστής Hybird οπτικών ινών τύπων μανικιών τετραγωνικός

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Η ποιότητα της πλεξίδας οπτικών ινών είναι πολύ υψηλή και έχει την καλή συσκευασία, θα συνεργαστεί με σας την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα προϊόντα σας είναι καλή ποιότητα και η χρονική ανοχή είναι σύντομη, θα αγοράσει από σας την επόμενη φορά.

—— Andrei youn

Το σκοινί μπαλωμάτων MPO είναι καλό στοιχείο απώλειας και έχει τη σταθερή απόδοση, ο σημαντικότερος είναι η τιμή σας είναι χαμηλότερος από άλλη, και την υπηρεσία εγκαίρως.

—— Armj Bardo

Έχω αγοράσει το κιβώτιο FTTH αρκετές φορές από σας, μπορεί κάθε φορά να παραδοθεί εγκαίρως και η ποιότητα είναι πολύ υψηλή

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

FC/PC-SC/PC υβριδικός χαλκού προσαρμοστής Hybird οπτικών ινών τύπων μανικιών τετραγωνικός

Κίνα FC/PC-SC/PC υβριδικός χαλκού προσαρμοστής Hybird οπτικών ινών τύπων μανικιών τετραγωνικός προμηθευτής
FC/PC-SC/PC υβριδικός χαλκού προσαρμοστής Hybird οπτικών ινών τύπων μανικιών τετραγωνικός προμηθευτής FC/PC-SC/PC υβριδικός χαλκού προσαρμοστής Hybird οπτικών ινών τύπων μανικιών τετραγωνικός προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  FC/PC-SC/PC υβριδικός χαλκού προσαρμοστής Hybird οπτικών ινών τύπων μανικιών τετραγωνικός

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: CY COM
Πιστοποίηση: ISO9001:2015 , RoHS
Αριθμό μοντέλου: Fc-Sc τετραγωνικός τύπος

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 50pcs
Τιμή: USD1.12-3.24/PCS
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστικό κουτί
Χρόνος παράδοσης: σε 3-5 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, πληρωμές της Western Union για τις σε μη απευθείας σύνδεση διαταγές.
Δυνατότητα προσφοράς: 4.5 εκατομμύριο PC/μήνας
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υλικό: κράμα ψευδάργυρου Δομή: Τετραγωνικός τύπος
Τύπος: Fc-Sc υβριδικός προσαρμοστής Πιστοποίηση: ISO9001:2008

Περιγραφή:


Ο προσαρμοστής οπτικών ινών χρησιμοποιείται για τη σύνδεση και τη σύζευξη μεταξύ των ενεργών συνδετήρων ινών. Επιλέξτε τον κατάλληλο τύπο σύμφωνα με τη συναρμογή του ενεργού συνδετήρα οπτικής ίνας. Καλή τεχνική συσσωρεύσεων για να εξασφαλίσει την καλύτερη ποιότητα, την υψηλή ένταση και τη σταθερότητα.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
  • Καλές επανάληψη και ανταλλαξιμότητα
  • Καλή περιβαλλοντική σταθερότητα.

 

Εφαρμογή:

  • Δίκτυο communcation οπτικής ίνας, μετάδοση στοιχείων,
  • equitments δοκιμής, τοπικό LAN, CATV.

 

Προδιαγραφή:

 

rameter Μονάδα LC, SC, FC, MU, ST, SC-ST, FC-ST, FC-SC, MTRJ E2000
SM ΚΚ SM ΚΚ SM
PC UPC APC PC PC UPC PC PC APC
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) DB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
Επιστροφής απώλεια DB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Επανάληψη DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Διάρκεια Χρόνος >1000 >1000 >1000
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75 -40~75 -40~75
Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85 -45~85 -45~85

 

Διαταγή των πληροφοριών:

  • Παραδείγματος χάριν: Sc-FC, ενιαίος τρόπος, υβριδικός προσαρμοστής SX
  • Τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST, MPO, MTRJ, MU, E2000, D4, DIN, SMA
  • Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC
  • Τύπος πυρήνων: Single-mode (SM: 9/125μm), πολλαπλού τρόπου (ΚΚ: 50/125μm ή 62.5/125μm)
  • Εμφάνιση: με τον τύπο αυτιών, κανένας τύπος αυτιών
  • Υλικό: κράμα χαλκού, κράμα ψευδάργυρου, πλαστικό.

FC/PC-SC/PC υβριδικός χαλκού προσαρμοστής Hybird οπτικών ινών τύπων μανικιών τετραγωνικός

 

 

FC/PC-SC/PC υβριδικός χαλκού προσαρμοστής Hybird οπτικών ινών τύπων μανικιών τετραγωνικός

 

FC/PC-SC/PC υβριδικός χαλκού προσαρμοστής Hybird οπτικών ινών τύπων μανικιών τετραγωνικός

 

FC/PC-SC/PC υβριδικός χαλκού προσαρμοστής Hybird οπτικών ινών τύπων μανικιών τετραγωνικός

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

Εγγύηση εργοστασίων:
1. Δεδομένου ότι είμαστε εργοστάσιο, μπορούμε να εγγυηθούμε η τιμή ότι μας είναι από πρώτο χέρι, πολύ φτηνός και ανταγωνιστική.
2.To αναπτύσσουν τη προηγμένη τεχνολογία, έχουμε χτίσει μια σταθερή σχέση με το κέντρο επιστημονικής έρευνας για το οπτικό σπίτι τμημάτων ινών και στο εξωτερικό. με μια ικανότητα 200.000 κομματιών το μήνα. Τα προϊόντα μας απολαμβάνουν τη μεγάλη φήμη για την προηγμένη και ακριβή ποιότητά τους παγκοσμίως.

 

Ποιοτικό πλεονέκτημα:
1.We οργάνωση ένα ακριβές σύστημα ποιοτικής εγγύησης σύμφωνα με τα requirments της διεθνούς διαχείρισης τυποποιημένο ISO9001: 2008.

 

πλεονέκτημα υπηρεσιών:
1.To ικανοποιούν τη διαφορετική απαίτηση από τους πελάτες μας, προσφέρουμε τη διάφορη υπηρεσία cOem.
2.We συνεχώς επιδιώξτε τη διευκόλυνση των τεχνολογιών και των λύσεων για να βοηθήσει τους πελάτες μας να αντιμετωπίσουν συνεχώς μεταβαλλόμενο
περιβάλλον και απαιτήσεις.

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sophie

Τηλ.:: +8618926423164

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα