Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Pigtail

άσπρη απώλεια εισαγωγής RoHS ISO LSZH/Low χρώματος και υψηλή APC 0.9mm επιστροφής απώλειας FC πλεξίδα οπτικών ινών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Η ποιότητα της πλεξίδας οπτικών ινών είναι πολύ υψηλή και έχει την καλή συσκευασία, θα συνεργαστεί με σας την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα προϊόντα σας είναι καλή ποιότητα και η χρονική ανοχή είναι σύντομη, θα αγοράσει από σας την επόμενη φορά.

—— Andrei youn

Το σκοινί μπαλωμάτων MPO είναι καλό στοιχείο απώλειας και έχει τη σταθερή απόδοση, ο σημαντικότερος είναι η τιμή σας είναι χαμηλότερος από άλλη, και την υπηρεσία εγκαίρως.

—— Armj Bardo

Έχω αγοράσει το κιβώτιο FTTH αρκετές φορές από σας, μπορεί κάθε φορά να παραδοθεί εγκαίρως και η ποιότητα είναι πολύ υψηλή

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

άσπρη απώλεια εισαγωγής RoHS ISO LSZH/Low χρώματος και υψηλή APC 0.9mm επιστροφής απώλειας FC πλεξίδα οπτικών ινών

Κίνα άσπρη απώλεια εισαγωγής RoHS ISO LSZH/Low χρώματος και υψηλή APC 0.9mm επιστροφής απώλειας FC πλεξίδα οπτικών ινών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  άσπρη απώλεια εισαγωγής RoHS ISO LSZH/Low χρώματος και υψηλή APC 0.9mm επιστροφής απώλειας FC πλεξίδα οπτικών ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: CY COM
Πιστοποίηση: ISO9001:2015 , RoHS

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 20
Συσκευασία λεπτομέρειες: PE τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, πληρωμές της Western Union για τις σε μη απευθείας σύνδεση διαταγές.
Δυνατότητα προσφοράς: συνδετήρας/μήνας 1 εκατομμυρίου
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Μήκος: Μπορέστε να προσαρμοστείτε Χρώμα καλωδίων: Άσπρος
Τύπος καλωδίων: LSZH/PVC Διάμετρος του καλωδίου: 0.9mm

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή APC 0.9mm επιστροφής απώλειας FC πλεξίδα οπτικών ινών για την τηλεοπτική μετάδοση, μετάδοση στοιχείων

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και υψηλή επιστροφής απώλεια
Καλή ανταλλαξιμότητα
Υποστήριξη 10 στοιχεία Gigabit που διαβιβάζουν τα ποσοστά
Τύπος καλωδίων ΚΚ
FC, LC, SC, MU, ST, MTRJ, E2000, MPO ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΌ
Στίλβωση: PC, UPC ΚΑΙ APC
Ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEC

 

Εφαρμογή:

 

1, FTTH, CATV, τοπικό LAN, ΆΤΟΜΟ, ΩΧΡΌ, δοκιμή
2, τηλεοπτική μετάδοση, μετάδοση στοιχείων
3, ενεργός λήξη συσκευών
4, εγκαταστάσεις προϋποθέσεων
5, τηλεπικοινωνίες και στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας
6, βιομηχανικός, ιατρικός & στρατιωτικός
7, ολοκλήρωση συστημάτων για τη μεγάλη απόσταση, μετρό και δίκτυο πρόσβασης


Προδιαγραφές (υποχωρητικές με τα πρότυπα Telcordia και IEC):
Τύποι: ενιαίος τρόπος, πολυ τρόπος
Απώλεια εισαγωγής (DB): < 0=""> Επιστροφής απώλεια (DB): > 50 (SM/UPC), > 60 (SM/APC), 35 (MM/UPC)
Ανταλλαξιμότητα: < 0=""> Εκτατή δύναμη: < 0=""> Temp. Σειρά: (- 40 έως +80 βαθμός εκατοντάβαθμο)
Η γεωμετρική προδιαγραφή των σκοινιών μπαλωμάτων οπτικών ινών τελείωσε τα τέλη τουπρόσωπο (το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών που πέρασε τη γεωμετρική δοκιμή είναι έξοχης απόδοσης):
Τύποι: Συνδετήρας PC, APC συνδετήρας
Ακτίνα της κυρτότητας: 10 έως 25 χιλ., 5 έως 15 χιλ.
Κορυφή που αντισταθμίζεται: <50 um=""> Σφαιρικό ύψος ινών: -90 NM, +50 NM
Γωνιακό όφσετ: 8degree Ã�± 0,5 βαθμοί (APC)

 

 

Στοιχείο Μονάδα FC, SC, LC ST, MU ΑΜ-RJ, MPO E2000
SM ΚΚ SM ΚΚ SM ΚΚ SM
PC UPC APC PC UPC PC PC PC UPC PC PC UPC
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) DB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
Επιστροφής απώλεια DB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
Λειτουργούν μήκος κύματος NM 1310,1510 1310,1510 1310,1510 1310,1510
Exchengeability DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Δόνηση DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Λειτουργούσα θερμοκρασία °C -40~75 -40~75 -40~75 -40~75
Θερμοκρασία αποθήκευσης °C -45~85 -45~85 -45~85 -45~85
Διάμετρος καλωδίων χιλ. φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9
 



Διαταγή των πληροφοριών:
Fc/pc-SM SX-3.0mm-1M

1. Τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
2. Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC
3. Τύπος πυρήνων: Single-mode (SM: 9/125um), πολλαπλού τρόπου (ΚΚ: 50/125um ή 62.5/125um)
4. Ποσότητα καλωδίων: DX ντούμπλεξ μέσων/simplex μέσων SX
5. Διάμετρος: 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm
6. Μήκος καλωδίων: 1, 2, 3 μέτρο ή προσαρμόζει

 

άσπρη απώλεια εισαγωγής RoHS ISO LSZH/Low χρώματος και υψηλή APC 0.9mm επιστροφής απώλειας FC πλεξίδα οπτικών ινώνάσπρη απώλεια εισαγωγής RoHS ISO LSZH/Low χρώματος και υψηλή APC 0.9mm επιστροφής απώλειας FC πλεξίδα οπτικών ινώνάσπρη απώλεια εισαγωγής RoHS ISO LSZH/Low χρώματος και υψηλή APC 0.9mm επιστροφής απώλειας FC πλεξίδα οπτικών ινώνάσπρη απώλεια εισαγωγής RoHS ISO LSZH/Low χρώματος και υψηλή APC 0.9mm επιστροφής απώλειας FC πλεξίδα οπτικών ινώνάσπρη απώλεια εισαγωγής RoHS ISO LSZH/Low χρώματος και υψηλή APC 0.9mm επιστροφής απώλειας FC πλεξίδα οπτικών ινώνάσπρη απώλεια εισαγωγής RoHS ISO LSZH/Low χρώματος και υψηλή APC 0.9mm επιστροφής απώλειας FC πλεξίδα οπτικών ινών

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sophie

Τηλ.:: +8618926423164

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα