Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Ενιαίο ντούμπλεξ τρόπου lc-Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών, 0.9mm 2.0mm 3.0 χιλ.

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Η ποιότητα του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO είναι πολύ υψηλή. Κατάλληλη τιμή. Θα το αγοράσω εδώ την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα εργαλεία στην εργαλειοθήκη ινών είναι πλήρη των εργαλείων. Το συμπαθώ πάρα πολύ

—— Armj Bardo

η υπηρεσία είναι ικανοποιητική, η απάντηση είναι έγκαιρη.

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

Ενιαίο ντούμπλεξ τρόπου lc-Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών, 0.9mm 2.0mm 3.0 χιλ.

Κίνα Ενιαίο ντούμπλεξ τρόπου lc-Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών, 0.9mm 2.0mm 3.0 χιλ. προμηθευτής
Ενιαίο ντούμπλεξ τρόπου lc-Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών, 0.9mm 2.0mm 3.0 χιλ. προμηθευτής Ενιαίο ντούμπλεξ τρόπου lc-Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών, 0.9mm 2.0mm 3.0 χιλ. προμηθευτής Ενιαίο ντούμπλεξ τρόπου lc-Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών, 0.9mm 2.0mm 3.0 χιλ. προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Ενιαίο ντούμπλεξ τρόπου lc-Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών, 0.9mm 2.0mm 3.0 χιλ.

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: CY COM
Πιστοποίηση: ISO9001:2015 , RoHS
Αριθμό μοντέλου: Lc-Sc ενιαίος τρόπος, διπλός

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 20
Συσκευασία λεπτομέρειες: PE τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, πληρωμές της Western Union για τις σε μη απευθείας σύνδεση διαταγές.
Δυνατότητα προσφοράς: συνδετήρας/μήνας 1 εκατομμυρίου
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: Οπτικών Ινών Patch Cord Είδη καλωδίου οπτικής ίνας: Μονοκατευθυντικό καλώδιο
Διπλό καλώδιο: Φ2.0, Φ 3.0 χιλ. Τύπος: Singlemode ή πολλαπλού τρόπου
Γυαλισμένο: PC, UPC, APC Διάμετρος: Φ0.9, Φ2.0, Φ 3.0 ΧΙΛ.

Ενιαίο ντούμπλεξ τρόπου lc-Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών, 0.9mm 2.0mm 3,0 χιλ.

 

Γρήγορη λεπτομέρεια:

 

PC & APC
Singlemode & πολλαπλού τρόπου
Μήκος καλωδίων προαιρετικό

Ενιαίο ντούμπλεξ τρόπου lc-Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών, 0.9mm 2.0mm 3.0 χιλ.
Σύμφωνα με τα πρότυπα GR-326-ΠΥΡΗΝΩΝ Telcordia 
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια 
Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα 
Είδη καλωδίου οπτικής ίνας: Μονοκατευθυντικό cableΦ0.9, Φ2.0, Φ 3,0 χιλ. 
Διπλό καλώδιο: Φ2.0, Φ 3,0 χιλ. 
Συνδέοντας τρόπος: Pluggable δομή, εύκολη στην εντατικός-εγκατάσταση 
 

Εφαρμογή: 

  • Σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών 
  • Μετάδοση στοιχείων οπτικών ινών 
  • Τοπικό LAN 
  • Εξεταστικό σύστημα οπτικών ινών 
  • SC/APC κεντρικός αγωγός που χρησιμοποιείται στο δίκτυο CATV

Δείκτες απόδοσης:

 

Τύπος  single-mode (χαρακτηριστική περίπτωση)  Single-mode (ελάχιστος)  Πολλαπλού τρόπου (μέγιστο) 
Απώλεια εισαγωγής  ≤ 0.15db  ≤ 0.3db  ≤ 0.3db 
Επιστροφής απώλεια  ≥ 55db  ≥ 50db  ≥ 25db 
Λειτουργούσα θερμοκρασία  -40 ºC ~+ 80 ºC -40 ºC ~+ 80 ºC

-40 ºC ~ + 80 ºC

Τύπος  Single-mode (μέγιστο) 
Απώλεια εισαγωγής  ≤ 0.3db 
Επιστροφής απώλεια  ≥ 65db 
Λειτουργούσα θερμοκρασία  -40ºC ~ + 80 ºC
SC/PC-ST/PC-SM-s-Φ2.0 -10M 
 

 
 Προσαρμοστής 1 # 
 
FC/SC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO/D4/SMA 
 
Γυαλισμένος 
 
PC, UPC, APC 
 
 Προσαρμοστής 2 #   
 
FC/SC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO/D4/SMA 
 
 Γυαλισμένος 
 
PC, UPC, APC 
 
Τύπος οπτικής ίνας 
 
single-mode, πολλαπλού τρόπου 
 
αριθμός πυρήνων καλωδίων οπτικής ίνας 
 
Simplex, διπλό 
 
διάμετρος του καλωδίου οπτικής ίνας 
 
Φ0.9, Φ2.0, Φ 3,0 ΧΙΛ. 
 
μήκος 
 
L=1, 2, 3, 4, πελάτης 5 ...... M=meter αποφασίστε μόνος του 
 

Ενιαίο ντούμπλεξ τρόπου lc-Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών, 0.9mm 2.0mm 3.0 χιλ.

Ενιαίο ντούμπλεξ τρόπου lc-Sc σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών, 0.9mm 2.0mm 3.0 χιλ.

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Terrence

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)