Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Καλώδιο SC/PC-LC/PC OM3 50/125 Corning υβριδικός άλτης οπτικών ινών aqua 2.0mm

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Η ποιότητα της πλεξίδας οπτικών ινών είναι πολύ υψηλή και έχει την καλή συσκευασία, θα συνεργαστεί με σας την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα προϊόντα σας είναι καλή ποιότητα και η χρονική ανοχή είναι σύντομη, θα αγοράσει από σας την επόμενη φορά.

—— Andrei youn

Το σκοινί μπαλωμάτων MPO είναι καλό στοιχείο απώλειας και έχει τη σταθερή απόδοση, ο σημαντικότερος είναι η τιμή σας είναι χαμηλότερος από άλλη, και την υπηρεσία εγκαίρως.

—— Armj Bardo

Έχω αγοράσει το κιβώτιο FTTH αρκετές φορές από σας, μπορεί κάθε φορά να παραδοθεί εγκαίρως και η ποιότητα είναι πολύ υψηλή

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

Καλώδιο SC/PC-LC/PC OM3 50/125 Corning υβριδικός άλτης οπτικών ινών aqua 2.0mm

Κίνα Καλώδιο SC/PC-LC/PC OM3 50/125 Corning υβριδικός άλτης οπτικών ινών aqua 2.0mm προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Καλώδιο SC/PC-LC/PC OM3 50/125 Corning υβριδικός άλτης οπτικών ινών aqua 2.0mm

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: CY COM
Πιστοποίηση: ISO9001:2015 , RoHS
Αριθμό μοντέλου: Σκοινί μπαλωμάτων Sc-LC OM3 DX

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 20τεμ
Τιμή: USD3.0-4.5/PCS
Συσκευασία λεπτομέρειες: PE τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, πληρωμές της Western Union για τις σε μη απευθείας σύνδεση διαταγές.
Δυνατότητα προσφοράς: συνδετήρας/μήνας 1 εκατομμυρίου
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Σακάκι καλωδίων: OFNR Color: Aqua
Length: Can be customized

 
Καλώδιο Corning, SC/PC-LC/PC OM3 50/125 υβριδικός άλτης οπτικών ινών aqua 2.0mm, σακάκι OFNR έξω
 
 
Εφαρμογές:
 
♦Local δίκτυο περιοχής
δίκτυο περιοχής ♦Wide
♦CATV, τοπικό LAN, ΩΧΡΌ δίκτυο ΑΤΌΜΩΝ
♦FTTX σύστημα
πιό ♦Test όργανα
 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
 
♦Low απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
♦Small, ελαφριά, υψηλή πυκνή σύνδεση
♦Standard ακριβές πλαστικό υλικό
♦High αξιοπιστία και σταθερότητα
♦Good στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα
 

Προδιαγραφές:
 
ΠαράμετροςΜονάδαFC, Sc, θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων ινών LC/ST, MUΑΜ-RJ, MPOE2000
SMΚΚSMΚΚSMΚΚSM
PCUPCAPCPCPCUPCPCPCUPCPCPCAPC
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική)DB≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3
Επιστροφής απώλειαDB≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75
Λειτουργούν μήκος κύματοςNM1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510
ΑνταλλαξιμότηταDB≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2
ΔόνησηDB≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2
Λειτουργούσα θερμοκρασία°C-40~75-40~75-40~75-40~75
Θερμοκρασία αποθήκευσης°C-45~85-45~85-45~85-45~85
Διάμετρος καλωδίωνχιλ.Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9

 
Πληροφορίες διαταγής:

  1. Τύπος: SX/DX προαιρετικός
  2. Ferrule πρόσωπο τελών: APC/UPC/PC
  3. Διάμετρος: 0,9, 2,0, 3.0mm
  4. Μήκος: 1m, 2m, 3m 120m
  5. Ίνα: SM/OM1/OM2/OM3/OM4
  6. Υλικό του σακακιού: PVC/LSZH/OFNR

 

Καλώδιο SC/PC-LC/PC OM3 50/125 Corning υβριδικός άλτης οπτικών ινών aqua 2.0mm

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Nicole

Τηλ.:: +8613760458627

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)