Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Corning ινών SC/PC-SC/PC OM4 διπλό πορφυρό σκοινί μπαλωμάτων χρώματος οπτικών ινών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Η ποιότητα του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO είναι πολύ υψηλή. Κατάλληλη τιμή. Θα το αγοράσω εδώ την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα εργαλεία στην εργαλειοθήκη ινών είναι πλήρη των εργαλείων. Το συμπαθώ πάρα πολύ

—— Armj Bardo

η υπηρεσία είναι ικανοποιητική, η απάντηση είναι έγκαιρη.

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

Corning ινών SC/PC-SC/PC OM4 διπλό πορφυρό σκοινί μπαλωμάτων χρώματος οπτικών ινών

Κίνα Corning ινών SC/PC-SC/PC OM4 διπλό πορφυρό σκοινί μπαλωμάτων χρώματος οπτικών ινών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Corning ινών SC/PC-SC/PC OM4 διπλό πορφυρό σκοινί μπαλωμάτων χρώματος οπτικών ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: CY COM
Πιστοποίηση: ISO9001:2015 , RoHS
Αριθμό μοντέλου: SC OM4

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 20 pcs
Τιμή: USD3.1-3.5/PCS
Συσκευασία λεπτομέρειες: PE τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, πληρωμές της Western Union για τις σε μη απευθείας σύνδεση διαταγές.
Δυνατότητα προσφοράς: συνδετήρας/μήνας 1 εκατομμυρίου
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Connector: SC Δομή: Αμφίδρομη λειτουργία
Χρώμα καλωδίων: μωβ Μήκος: μπορεί να προσαρμοστεί

Κινεζικό προμηθευτών Corning σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας χρώματος ινών SC/PC-SC/PC OM4 διπλό πορφυρό

 

►Technical παράμετρος:

 

Παράμετρος Μονάδα Sc
OM4
UPC APC
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) DB ≤0.3 ≤0.3
Επιστροφής απώλεια DB ≥50 ≥60
Λειτουργούν μήκος κύματος NM 1310, 1490,1550
Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.2
Δόνηση DB ≤0.2
Λειτουργούσα θερμοκρασία -25~75
Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85
Διάμετρος καλωδίων χιλ. φ3.0, φ2.0, φ0.9

 

Εφαρμογή:

 

--FTTX+LAN, οπτική ίνα CATV

--Σύστημα επικοινωνιών οπτικών ινών

--Μετάδοση στοιχείων οπτικών ινών

--Εξεταστικό σύστημα οπτικών ινών

 

 
Πληροφορίες διαταγής:

 

--Παραδείγματος χάριν: Sc/upc-om4-dx-2,0-5m-LSZH σκοινί μπαλωμάτων

--Τύπος: SX/DX προαιρετικός

--Ferrule τύπος: APC/PC

--Διάμετρος: 0,9, 2,0, 3.0mm

--Μήκος: 1, 2, 3 120m

--Ίνα: SM/OM1/OM2/OM3/OM4

--Υλικό του σακακιού: PVC/LSZH/OFNP

 

Corning ινών SC/PC-SC/PC OM4 διπλό πορφυρό σκοινί μπαλωμάτων χρώματος οπτικών ινών
 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Terrence

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)