Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταFiber Connector Optics

Singlemode διπλός Uniboot οπτικής ίνας συνδετήρας καλωδίων ινών συνδετήρων LC/UPC

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Η ποιότητα της πλεξίδας οπτικών ινών είναι πολύ υψηλή και έχει την καλή συσκευασία, θα συνεργαστεί με σας την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα προϊόντα σας είναι καλή ποιότητα και η χρονική ανοχή είναι σύντομη, θα αγοράσει από σας την επόμενη φορά.

—— Andrei youn

Το σκοινί μπαλωμάτων MPO είναι καλό στοιχείο απώλειας και έχει τη σταθερή απόδοση, ο σημαντικότερος είναι η τιμή σας είναι χαμηλότερος από άλλη, και την υπηρεσία εγκαίρως.

—— Armj Bardo

Έχω αγοράσει το κιβώτιο FTTH αρκετές φορές από σας, μπορεί κάθε φορά να παραδοθεί εγκαίρως και η ποιότητα είναι πολύ υψηλή

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

Singlemode διπλός Uniboot οπτικής ίνας συνδετήρας καλωδίων ινών συνδετήρων LC/UPC

Κίνα Singlemode διπλός Uniboot οπτικής ίνας συνδετήρας καλωδίων ινών συνδετήρων LC/UPC προμηθευτής
Singlemode διπλός Uniboot οπτικής ίνας συνδετήρας καλωδίων ινών συνδετήρων LC/UPC προμηθευτής Singlemode διπλός Uniboot οπτικής ίνας συνδετήρας καλωδίων ινών συνδετήρων LC/UPC προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Singlemode διπλός Uniboot οπτικής ίνας συνδετήρας καλωδίων ινών συνδετήρων LC/UPC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: CY COM
Πιστοποίηση: ISO9001:2015 , RoHS
Αριθμό μοντέλου: Συνδετήρας LC uniboot DX

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 20 Κομμάτι / Τεμάχια
Τιμή: USD1.49-1.55/PCS
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 PC/μικρή τσάντα, 50 μικρή τσάντα/μεγάλη τσάντα
Χρόνος παράδοσης: σύμφωνα με την ποσότητα στόχων σας
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, πληρωμές της Western Union για τις σε μη απευθείας σύνδεση διαταγές.
Δυνατότητα προσφοράς: 12000pcs/day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Θερμοκρασία λειτουργίας: -40°C~ +80°C Δομή: Διπλό uniboot
Υλικό: ROHS Πρόσωπο τελών: UPC

Κατασκευής LC/UPC διπλό Uniboot οπτικής ίνας υλικό RoHS συνδετήρων singlemode

     

1.Features:

  • Έχετε δύο να κατεβούν το χάσμα, εύκολο να κατεβεί
  • Βελτιώστε το σχέδιο, καλός αισθητικός
  • Διαχείριση καλωδίων συνδετήρων Uniboot
  • Μετατρέψιμος συνδετήρας για να αλλάξει την πολικότητα
  • ΜΙΝΙ μπότα & ευκίνητη μπότα γωνίας διαθέσιμες
  • Συνδετήρας σωστής γωνίας καλά για τη διαχείριση επιτροπής

2.Applications:

  • Gigabit Etherne
  • Βίντεο
  • Πολυμέσα
  • Ενεργός λήξη συσκευών
  • Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων
  • Δίκτυο τηλεπικοινωνιών

3.Specifications:

 

Στοιχείο

Ενιαίος τρόπος

Πολυ τρόπος

Απώλεια εισαγωγής

PC≤0.20dB, UPC ≤0.25dB, APC ≤0.25dB

<0>

Επιστροφής απώλεια

PC ≥50 DB, UPC ≥55 DB & APC ≥60 DB

>25dB

Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος

1000 (χρόνοι) <0>

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40°C~ +80°C

Κεραμική ferrule προδιαγραφή

125.5um concentricity αποκλίσεις: <1um>

127um concentricity αποκλίσεις: <3um>

Κατάλληλη ίνα

PC/APC (9/125um)

PC (50/125um, 62.5/125um)

 

4.Drawing:

Singlemode διπλός Uniboot οπτικής ίνας συνδετήρας καλωδίων ινών συνδετήρων LC/UPC

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Nicole

Τηλ.:: +8613760458627

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα