Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΠροϊόντα MPO

Ξεμπλοκάρισμα mpo-LC 2.0mm fanout καλώδιο 8 πυρήνες OM3 σκοινιού μπαλωμάτων MPO κορμών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Η ποιότητα της πλεξίδας οπτικών ινών είναι πολύ υψηλή και έχει την καλή συσκευασία, θα συνεργαστεί με σας την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα προϊόντα σας είναι καλή ποιότητα και η χρονική ανοχή είναι σύντομη, θα αγοράσει από σας την επόμενη φορά.

—— Andrei youn

Το σκοινί μπαλωμάτων MPO είναι καλό στοιχείο απώλειας και έχει τη σταθερή απόδοση, ο σημαντικότερος είναι η τιμή σας είναι χαμηλότερος από άλλη, και την υπηρεσία εγκαίρως.

—— Armj Bardo

Έχω αγοράσει το κιβώτιο FTTH αρκετές φορές από σας, μπορεί κάθε φορά να παραδοθεί εγκαίρως και η ποιότητα είναι πολύ υψηλή

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

Ξεμπλοκάρισμα mpo-LC 2.0mm fanout καλώδιο 8 πυρήνες OM3 σκοινιού μπαλωμάτων MPO κορμών

Κίνα Ξεμπλοκάρισμα mpo-LC 2.0mm fanout καλώδιο 8 πυρήνες OM3 σκοινιού μπαλωμάτων MPO κορμών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Ξεμπλοκάρισμα mpo-LC 2.0mm fanout καλώδιο 8 πυρήνες OM3 σκοινιού μπαλωμάτων MPO κορμών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Αριθμό μοντέλου: Mpo-LC 8C

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10 Κομμάτι
Τιμή: USD 32.00~35.00 / piece
Συσκευασία λεπτομέρειες: Τσάντα PE, κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5-8days
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50K
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Min.Order ποσότητα:: 10 κομμάτι/κομμάτια MPO: Θηλυκό/αρσενικό
Πολικότητα: A / Β/Γ Ίνα: Ενιαίος τρόπος/πολλαπλού τρόπου

Τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO είναι με τους συνδετήρες οπτικών ινών MPO. Είναι διάφορες συνδέσεις φίμπεργκλας σε ένα τέτοιο σκοινί μπαλωμάτων, παραδείγματος χάριν, ίνα 4, ίνα 8, ίνα 12, ενιαίος τρόπος κ.λπ. και πολλαπλού τρόπου Το PC, APC η στίλβωση, αρσενικοί και θηλυκοί τύποι είναι διαθέσιμοι.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Υψηλή πυκνότητα ινών (24 ίνες για πολλαπλού τρόπου)

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και απώλεια αντανάκλασης

Καλή διάρκεια

Καλή ανταλλαξιμότητα

Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα

 

Εφαρμογή:

Εξοπλισμός δοκιμής
FTTX+LAN
Οπτική ίνα CATV
Σύστημα οπτικών επικοινωνιών
Τηλεπικοινωνίες

 

Προδιαγραφή:

Παράμετρος Μονάδα Mpo-om3-PC
Απώλεια εισαγωγής DB ≤0.7 (πρότυπα) 0,35 (χαρακτηριστικός)
Επιστροφής απώλεια DB ≥35
Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.3
Δόνηση DB ≤0.3
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75
Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85
Ξεμπλοκάρισμα mpo-LC 2.0mm fanout καλώδιο 8 πυρήνες OM3 σκοινιού μπαλωμάτων MPO κορμών

Διαταγή των πληροφοριών:

MPO/PC-LC/PC-ΚΚ-8cores-1M-LSZH
1 2 1 2 3 4 5 6
1.Connector τύπος: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
τέλος-πρόσωπο 2.Ferrule: PC, UPC, APC
3.Core τύπος: Single-mode (SM: 9/125um), πολλαπλού τρόπου (ΚΚ: 50/125um ή 62.5/125um)
4.Fiber πυρήνας: 4 ο πυρήνας, 8 αφαιρεί τον πυρήνα, 12 αφαιρούν τον πυρήνα, πυρήνας 24
5.Cable μήκος: 1, 2, 3 μέτρο ή προσαρμοσμένος
6.Cable τύπος: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Nicole

Τηλ.:: +8613760458627

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)