Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΠροϊόντα MPO

MPO - σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών LC, 4, 8, 12, ίνα 24 στον ενιαίο συνδετήρα για οπτικό CATV

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Η ποιότητα του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO είναι πολύ υψηλή. Κατάλληλη τιμή. Θα το αγοράσω εδώ την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα εργαλεία στην εργαλειοθήκη ινών είναι πλήρη των εργαλείων. Το συμπαθώ πάρα πολύ

—— Armj Bardo

η υπηρεσία είναι ικανοποιητική, η απάντηση είναι έγκαιρη.

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

MPO - σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών LC, 4, 8, 12, ίνα 24 στον ενιαίο συνδετήρα για οπτικό CATV

Κίνα MPO - σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών LC, 4, 8, 12, ίνα 24 στον ενιαίο συνδετήρα για οπτικό CATV προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  MPO - σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών LC, 4, 8, 12, ίνα 24 στον ενιαίο συνδετήρα για οπτικό CATV

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Πιστοποίηση: ISO9001:2008, SGS, ROSH

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 20
Συσκευασία λεπτομέρειες: 500units/cartern
Χρόνος παράδοσης: σε 5-10 ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50K
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

MPO - σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών LC, 4, 8, 12, ίνα 24 στον ενιαίο συνδετήρα για οπτικό CATV

MTP/MPO το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών χρησιμοποιείται στις πολυ συνελεύσεις ινών τύπων κορδελλών, αντίθετα από το simplex ή το ντούμπλεξ. Υπάρχουν διάφορες συνδέσεις φίμπεργκλας σε ένα σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MTP/MPO, παραδείγματος χάριν, 4 ίνες, 8 ίνες, 12fibers, 24 ίνες.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Ενιαίος τρόπος και πολυ επίπεδο) APC τρόπου ((catercorner 8 βαθμός που ψαρεύεται) διαθέσιμοι

Υψηλή πυκνότητα ινών (μέγιστες 24 ίνες για πολλαπλού τρόπου)

Ίνα στον ενιαίο συνδετήρα: 4, 8, 12 24

Ένθετο/τράβηγμα που κλείνει το συνδετήρα με το μάνταλο

Υψηλή απώλεια αντανάκλασης με APC

Συμμορφωθείτε με την προδιαγραφή GR-1435-ΠΥΡΗΝΩΝ Telcordia και τα πρότυπα Rosh

 

 

Εφαρμογή:

1.FTTH, CATV, τοπικό LAN, ΆΤΟΜΟ, ΩΧΡΌ, η δοκιμή
2.Video μετάδοση, μετάδοση στοιχείων
3.Active λήξη συσκευών
4.Premise εγκαταστάσεις
5.Telecommunication και στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας
6.Industrial, ιατρικός & στρατιωτικός
7.Systems ολοκλήρωση για τη μεγάλη απόσταση, το μετρό και το δίκτυο πρόσβασης

 

Προδιαγραφές

Στοιχείο

Ενιαίος τρόπος

Πολυ τρόπος

Διάμετρος ινών

9/125 um

62.5/125um 50/125um

Απώλεια εισαγωγής

PC<0.5dB APC<0.4dB

PC<0.4dB

Επιστροφής απώλεια

PC>45 DB APC>55dB

PC>25dB

Δοκιμή ένθετο-τραβήγματος

1000 times<0.5 DB

Ανταλλαγή

<0.5 DB

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40℃~ +80℃

Αντι-εκτατή δύναμη

15kgf

 

Διαταγή των πληροφοριών

MPO/PC-MPO/PC-SM-12CORE-2M
① ② ① ② ③ ④ ⑤    
① τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
② Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC
③ τύπος πυρήνων: Single-mode (SM: 9/125um), πολλαπλού τρόπου (ΚΚ: 50/125um ή 62.5/125um)
④ ποσότητα ινών: 4 ο πυρήνας, 8 αφαιρεί τον πυρήνα, 12 αφαιρούν τον πυρήνα, πυρήνας 24
⑤ μήκος καλωδίων: 1, 2, 3 μέτρο ή προσαρμοσμένος
⑥ τύπος καλωδίων: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, ολομέλεια

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Terrence

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα