Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Η ποιότητα του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO είναι πολύ υψηλή. Κατάλληλη τιμή. Θα το αγοράσω εδώ την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα εργαλεία στην εργαλειοθήκη ινών είναι πλήρη των εργαλείων. Το συμπαθώ πάρα πολύ

—— Armj Bardo

η υπηρεσία είναι ικανοποιητική, η απάντηση είναι έγκαιρη.

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

Προϊόντα MPO

(45)
Κίνα MPO σε MPO OM4 12 αφαιρεί τον πυρήνα mpo μπαλωμάτων σκοινιού MPO corning ίνα καλωδίων προϊόντων την πορφυρή εργοστάσιο

MPO σε MPO OM4 12 αφαιρεί τον πυρήνα mpo μπαλωμάτων σκοινιού MPO corning ίνα καλωδίων προϊόντων την πορφυρή

MPO σε MPO OM4 12 αφαιρεί τον πυρήνα mpo μπαλωμάτων σκοινιού MPO corning ίνα καλωδίων προϊόντων την πορφυρή Περιγραφή: MTP/MPO θηλυκό/αρσενικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM3 Οι συνελεύσεις MPO/MTP AOC εγκαθ... Read More
2018-08-20 11:34:49
Κίνα APC MPO MTP Fanout 12F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών FC αφαιρεί τον πυρήνα 3.0mm 2.0mm εργοστάσιο

APC MPO MTP Fanout 12F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών FC αφαιρεί τον πυρήνα 3.0mm 2.0mm

apc mpo mtp Fanout 12F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών FC αφαιρεί τον πυρήνα 3.0mm 2.0mm Περιγραφή προϊόντων MTP/MPO το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών χρησιμοποιείται στις πολυ συνελεύσεις ινών τύπων κορδελλών... Read More
2018-08-20 11:34:49
Κίνα Το aqua mpo OM4 Fanout 8F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα το καλώδιο 3.0mm 2.0mm OFNP εργοστάσιο

Το aqua mpo OM4 Fanout 8F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα το καλώδιο 3.0mm 2.0mm OFNP

Το aqua mpo OM4 Fanout 8F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα το καλώδιο 3.0mm 2.0mm OFNP Πολλαπλού τρόπου σταυρός MTP και MPO πέρα από τα καλώδια οπτικών ινών. Ο σταυρός πέρα από το καλώδιο ... Read More
2018-08-20 11:34:49
Κίνα Το μπεζ mpo mtp σε LC 12F αφαιρεί τον πυρήνα το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 3.0mm 2.0mm εργοστάσιο

Το μπεζ mpo mtp σε LC 12F αφαιρεί τον πυρήνα το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 3.0mm 2.0mm

Το μπεζ mpo mtp σε LC 12F αφαιρεί τον πυρήνα το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 3.0mm 2.0mm Περιγραφή προϊόντων Οι συνελεύσεις multicore καλωδίων κορμών MPO διευκολύνουν τη γρήγορη επέκταση της σπονδυλικής στήλη... Read More
2018-08-20 11:34:49
Κίνα Το μπεζ mpo mtp Fanout 24F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα 3.0mm 2.0mm εργοστάσιο

Το μπεζ mpo mtp Fanout 24F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα 3.0mm 2.0mm

Το μπεζ mpo mtp Fanout 24F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα 3.0mm 2.0mm Περιγραφή προϊόντων Η σειρά MPO προσφέρει τη λύση από τα καλώδια κορμών στα εκτεταμένα καλώδια κορμών, στα υβριδικά ... Read More
2018-08-20 11:34:49
Κίνα Το πράσινο mpo mtp Fanout 8F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα 3.0mm 2.0mm εργοστάσιο

Το πράσινο mpo mtp Fanout 8F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα 3.0mm 2.0mm

Το πράσινο mpo mtp Fanout 8F σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών LC αφαιρεί τον πυρήνα 3.0mm 2.0mm Περιγραφή προϊόντων MTP/MPO το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών χρησιμοποιείται στις πολυ συνελεύσεις ινών τύπων κορ... Read More
2018-08-20 11:34:49
Κίνα 12 το χρώμα 12 αφαιρεί τον πυρήνα MPO fanout ΚΚ LC στο μπεζ σκοινί 0.9mm μπαλωμάτων ινών καλώδια εργοστάσιο

12 το χρώμα 12 αφαιρεί τον πυρήνα MPO fanout ΚΚ LC στο μπεζ σκοινί 0.9mm μπαλωμάτων ινών καλώδια

12 το χρώμα 12 αφαιρεί τον πυρήνα MPO fanout ΚΚ LC στο μπεζ σκοινί 0.9mm μπαλωμάτων ινών καλώδια Το σκοινί μπαλωμάτων ινών MPO ολοκληρώνεται με το συνδετήρα MPO και στο δύο τέλος. Οι συνδετήρες MPO όλου OMC είν... Read More
2018-08-20 11:34:49
Κίνα MPO σε MPO OM3 OM4 72 αφαιρεί τον πυρήνα το aqua προϊόντων σκοινιού MPO μπαλωμάτων mpo/την πορφυρή corning ίνα καλωδίων εργοστάσιο

MPO σε MPO OM3 OM4 72 αφαιρεί τον πυρήνα το aqua προϊόντων σκοινιού MPO μπαλωμάτων mpo/την πορφυρή corning ίνα καλωδίων

MPO σε MPO OM3 OM4 72 αφαιρεί τον πυρήνα το aqua προϊόντων σκοινιού MPO μπαλωμάτων mpo/την πορφυρή corning ίνα καλωδίων Περιγραφή: MTP/MPO θηλυκό/αρσενικό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών OM3 Οι συνελεύσεις MPO... Read More
2018-08-20 11:34:49
Κίνα Σκοινί 0.9mm μπαλωμάτων οπτικών ινών επιτροπής mpo-LC MPO τετραπλάσιος προσαρμοστής 24 λιμένων OM3 εργοστάσιο

Σκοινί 0.9mm μπαλωμάτων οπτικών ινών επιτροπής mpo-LC MPO τετραπλάσιος προσαρμοστής 24 λιμένων OM3

Σκοινί 0.9mm μπαλωμάτων οπτικών ινών επιτροπής mpo-LC MPO τετραπλάσιος προσαρμοστής 24 λιμένων OM3 Mpo/mtp-LC 24 οι ΚΑΣΈΤΕΣ λιμένων OM3 αποτελούνται από το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα ή το αργίλιο, ε... Read More
2018-08-20 11:34:49
Κίνα 96 μαύρες τοποθετημένες ράφι MTP/MPO επιτροπές μπαλωμάτων ινών πυρήνων με 4pcs της κασέτας MPO εργοστάσιο

96 μαύρες τοποθετημένες ράφι MTP/MPO επιτροπές μπαλωμάτων ινών πυρήνων με 4pcs της κασέτας MPO

Επιτροπή mpo-LC MPO cold-rolled κασέτα φύλλων χάλυβα OM3 0.9mm 96 λιμένας MPO Περιγραφή προϊόντων MPO/MTP οι ΚΑΣΕΤΕΣ αποτελούνται από το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα ή το αργίλιο, ενότητες κασετών MPO ... Read More
2018-08-20 11:34:49
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|