Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Η ποιότητα της πλεξίδας οπτικών ινών είναι πολύ υψηλή και έχει την καλή συσκευασία, θα συνεργαστεί με σας την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα προϊόντα σας είναι καλή ποιότητα και η χρονική ανοχή είναι σύντομη, θα αγοράσει από σας την επόμενη φορά.

—— Andrei youn

Το σκοινί μπαλωμάτων MPO είναι καλό στοιχείο απώλειας και έχει τη σταθερή απόδοση, ο σημαντικότερος είναι η τιμή σας είναι χαμηλότερος από άλλη, και την υπηρεσία εγκαίρως.

—— Armj Bardo

Έχω αγοράσει το κιβώτιο FTTH αρκετές φορές από σας, μπορεί κάθε φορά να παραδοθεί εγκαίρως και η ποιότητα είναι πολύ υψηλή

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος

(14)
Κίνα Οπτικό φίλτρο πολυδιαυλωτών 1310nm 1490nm 1550nm FWDM cwdm φίλτρο 0.9/2.0/3.0 χιλ. εργοστάσιο

Οπτικό φίλτρο πολυδιαυλωτών 1310nm 1490nm 1550nm FWDM cwdm φίλτρο 0.9/2.0/3.0 χιλ.

Οπτικό φίλτρο FWDM 1310nm 1490nm 1550nm 1. Περιγραφή: WDM τρεις-λιμένων αναφέρεται συγκεκριμένα σε τρεις συγκεκριμένες πολλαπλασιάζοντας συσκευές τμήματος μήκους κύματος. Στο δίκτυο επικοινωνιών οπτικών ινών, π... Read More
2020-06-11 18:09:07
Κίνα Οπτικό φίλτρο FWDM T1550 R1310&1490 με APC Sc το συνδετήρα 0.9mm ίνα G657A εργοστάσιο

Οπτικό φίλτρο FWDM T1550 R1310&1490 με APC Sc το συνδετήρα 0.9mm ίνα G657A

Οπτικό φίλτρο FWDM T1550 R1310&1490 με APC Sc το συνδετήρα 0.9mm ίνα G657A 1. Περιγραφή: WDM τρεις-λιμένων αναφέρεται συγκεκριμένα σε τρεις συγκεκριμένες πολλαπλασιάζοντας συσκευές τμήματος μήκους κύματος. Στο ... Read More
2020-06-11 18:09:07
Κίνα Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος FWDM T1310 R1490&1550 με APC Sc το συνδετήρα εργοστάσιο

Πολυδιαυλωτής τμήματος μήκους κύματος FWDM T1310 R1490&1550 με APC Sc το συνδετήρα

Οπτική συσκευασία σωλήνων χάλυβα φίλτρων FWDM T1310 R1490&1550 με APC Sc το συνδετήρα 1. Περιγραφή: WDM τρεις-λιμένων αναφέρεται συγκεκριμένα σε τρεις συγκεκριμένες πολλαπλασιάζοντας συσκευές τμήματος μήκους κύ... Read More
2020-06-11 18:09:07
Κίνα 100GHz 8 πυκνός πολυδιαυλωτής Mux ή DeMux τμήματος μήκους κύματος καναλιών εργοστάσιο

100GHz 8 πυκνός πολυδιαυλωτής Mux ή DeMux τμήματος μήκους κύματος καναλιών

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα 100GHz διάστημα καναλιών ITU Χαμηλή απώλεια εισαγωγής Ευρεία ζώνη περασμάτων Υψηλή απομόνωση καναλιών Υψηλές σταθερότητα και αξιοπιστία Εφαρμογές Το κανάλι προσθέτει/πτώση Δίκτυο DWDM ... Read More
2020-06-11 18:09:06
Κίνα 4CH, ενότητα πολυδιαυλωτών CWDM/DWDM τμήματος μήκους κύματος 8CH compents εργοστάσιο

4CH, ενότητα πολυδιαυλωτών CWDM/DWDM τμήματος μήκους κύματος 8CH compents

4CH, ενότητα 8CH CWDM/DWDM compents DWDM 1293 NM, CWDM 1491nm, DWDM 1291nm, CWDM 4Skip0, CWDM 1471 NM, συζευκτήρας 2*2 Χαρακτηριστικά γνωρίσματα ■ Υψηλή σταθερότητα μήκους κύματος ■ Υψηλή απομόνωση καναλιών ■ Σ... Read More
2020-06-11 18:09:06
Κίνα 500mW συσκευασμένο μαύρο κουτί γυμνό καλώδιο πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος τσιπ φίλτρων 1-5M εργοστάσιο

500mW συσκευασμένο μαύρο κουτί γυμνό καλώδιο πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος τσιπ φίλτρων 1-5M

500mW συσκευασμένος μαύρο κουτί πολυδιαυλωτής 15M τμήματος μήκους κύματος τσιπ φίλτρων γυμνό καλώδιο Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: •Ευρεία σειρά μήκους κύματος •Χαμηλή απώλεια εισαγωγής •Υψηλή απομόνωση καναλιών ... Read More
2020-06-11 18:09:06
Κίνα 100G/200G τυποποιημένη Mux Demux συσκευή πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος ITU εργοστάσιο

100G/200G τυποποιημένη Mux Demux συσκευή πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος ITU

100G / 200G τυποποιημένη Mux Demux συσκευή πολυδιαυλωτών τμήματος μήκους κύματος ITU Συσκευή DWDM Ο πυκνός πολυδιαυλωτής το (DWDM) τμήματος μήκους κύματος χρησιμοποιεί την τεχνολογία επιστρώματος λεπτών ταινιώ... Read More
2020-06-11 18:09:05
Κίνα 1550nm οπτική κυκλοφορητική υψηλή σταθερότητα μετάλλων 3 λιμένων κυκλοφορητική μαύρη για WDM εργοστάσιο

1550nm οπτική κυκλοφορητική υψηλή σταθερότητα μετάλλων 3 λιμένων κυκλοφορητική μαύρη για WDM

1550nm οπτική κυκλοφορητική υψηλή σταθερότητα μετάλλων 3 λιμένων κυκλοφορητική μαύρη για WDM 1550nm οπτικός κυκλοφορητής Ο οπτικός κυκλοφορητής είναι ένα ειδικό είδος τμημάτων οπτικών ινών, με την ενιαία λειτο... Read More
2020-06-11 18:09:05
Κίνα Κυκλοφορητική 1310nm υψηλή απομόνωση καναλιών οπτικής ίνας αξιοπιστίας εργοστάσιο

Κυκλοφορητική 1310nm υψηλή απομόνωση καναλιών οπτικής ίνας αξιοπιστίας

Κυκλοφορητική 1310nm αξιοπιστίας υψηλή απομόνωση καναλιών οπτικής ίνας Ο οπτικός κυκλοφορητής είναι ένα ειδικό είδος τμημάτων οπτικών ινών, με την ενιαία λειτουργία μετάδοσης ινών αμφίδρομη. Αυτή η λειτουργία σ... Read More
2020-06-11 18:09:05
Κίνα μονωτής και κυκλοφορητές σκηνικής υψηλής δύναμης 1480nm διπλοί οπτικοί στο Μαύρο εργοστάσιο

μονωτής και κυκλοφορητές σκηνικής υψηλής δύναμης 1480nm διπλοί οπτικοί στο Μαύρο

1480nm διπλοί οπτικοί μονωτής και κυκλοφορητές σκηνικής υψηλής δύναμης στο Μαύρο Οι οπτικοί μονωτές μπορούν να εμποδίσουν το backflection και την ανάδρομη διάξυση στην αντίστροφη κατεύθυνση σε οποιαδήποτε πόλωσ... Read More
2020-06-11 18:09:05
Page 1 of 2|< 1 2 >|