Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

SC/UPC Singlemode μονοκατευθυντικό 2.0mm κίτρινο OFNP μπαλωμάτων οπτικών ινών καλώδιο σκοινιού

καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Η ποιότητα της πλεξίδας οπτικών ινών είναι πολύ υψηλή και έχει την καλή συσκευασία, θα συνεργαστεί με σας την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα προϊόντα σας είναι καλή ποιότητα και η χρονική ανοχή είναι σύντομη, θα αγοράσει από σας την επόμενη φορά.

—— Andrei youn

Το σκοινί μπαλωμάτων MPO είναι καλό στοιχείο απώλειας και έχει τη σταθερή απόδοση, ο σημαντικότερος είναι η τιμή σας είναι χαμηλότερος από άλλη, και την υπηρεσία εγκαίρως.

—— Armj Bardo

Έχω αγοράσει το κιβώτιο FTTH αρκετές φορές από σας, μπορεί κάθε φορά να παραδοθεί εγκαίρως και η ποιότητα είναι πολύ υψηλή

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

SC/UPC Singlemode μονοκατευθυντικό 2.0mm κίτρινο OFNP μπαλωμάτων οπτικών ινών καλώδιο σκοινιού

Κίνα SC/UPC Singlemode μονοκατευθυντικό 2.0mm κίτρινο OFNP μπαλωμάτων οπτικών ινών καλώδιο σκοινιού προμηθευτής
SC/UPC Singlemode μονοκατευθυντικό 2.0mm κίτρινο OFNP μπαλωμάτων οπτικών ινών καλώδιο σκοινιού προμηθευτής SC/UPC Singlemode μονοκατευθυντικό 2.0mm κίτρινο OFNP μπαλωμάτων οπτικών ινών καλώδιο σκοινιού προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  SC/UPC Singlemode μονοκατευθυντικό 2.0mm κίτρινο OFNP μπαλωμάτων οπτικών ινών καλώδιο σκοινιού

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: CY COM
Πιστοποίηση: ISO9001:2015 , RoHS
Αριθμό μοντέλου: Sc/upc-sm-SX

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100PCS
Τιμή: USD1.2-1.5/PCS
Συσκευασία λεπτομέρειες: PE τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, πληρωμές της Western Union για τις σε μη απευθείας σύνδεση διαταγές.
Δυνατότητα προσφοράς: συνδετήρας/μήνας 1 εκατομμυρίου
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Marterial: PBT Χρώμα καλωδίων: κίτρινο
εισαγωγή απώλεια: ≤0.3dB επιστροφή απώλεια: ≥55dB

1. Περιγραφή:

  • Το σκοινί μπαλωμάτων ινών Sc είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που χρησιμοποιείται για να συνδέσει μια συσκευή με άλλη για τη δρομολόγηση σημάτων.
  • Το Sc αντιπροσωπεύει το συνδετήρα συνδρομητών - ένας συνδετήρας ύφους ώθησης/τραβήγματος γενικού σκοπού. Είναι ένα τετράγωνο, αιφνιδιαστικός-στους σύρτες συνδετήρων με μια απλή αντιφατική κίνηση και κλειδωμένος.

2. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια
  • Μικρή, ελαφριά, υψηλή πυκνή σύνδεση
  • Τυποποιημένο ακριβές πλαστικό υλικό
  • Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα
  • Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα

3. Εφαρμογή:

  • Εξοπλισμός δοκιμής
  • FTTX+LAN
  • Σύστημα οπτικών επικοινωνιών οπτικής ίνας CATV
  • Τηλεπικοινωνίες

4. Υλικό του σκοινιού μπαλωμάτων

  • Καλύμματα σκόνης: LDPE, διαφανές (RoHS)
  • Κατοικία βουλωμάτων: PBT, UPC/blue, APC/green, MM/beige (RoHS)
  • Εσωτερικό πλαίσιο: PBT, άσπρο (RoHS)
  • Ferrule: Κεραμικό υλικό οξειδίων ζιρκονίου, άσπρο (RoHS)
  • Ferrule λαβή: χαλκός (C3602), nickelage (RoHS)
  • Μηχανικό ελατήριο: ανοξείδωτο (RoHS)
  • Εντοπίζοντας αιφνιδιαστικό δαχτυλίδι: κράμα χαλκού (hpd59-1), nickelage (RoHS)
  • Αιφνιδιαστικό δαχτυλίδι: κράμα αλουμινίου 6063 (RoHS)
  • Δαχτυλίδι: κράμα χαλκού (HPD62), nickelage (RoHS)
  • Μπότα: νάυλον ή PBT, UPC/blue, APC/green, MM/beige
  • Καλώδιο: SM/OM1/OM2/OM3/OM4, PVC/LSZH/OFNR και περισσότεροι

5.Specification:

 

Στοιχείο Μονάδα Sc
SM ΚΚ
PC UPC APC PC
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) DB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2
Επιστροφής απώλεια DB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30
Λειτουργούν μήκος κύματος NM 1310,1510
Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.2
Δόνηση DB ≤0.2
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75
Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85
Διάμετρος καλωδίων χιλ. φ3.0, φ2.0, φ0.9

 

6. Πληροφορίες διαταγής:

  • Τύπος: SX/DX προαιρετικός
  • Διάμετρος: 0,9, 2,0, 3.0mm
  • Μήκος: 1m, 2m, 3m 120m
  • Ίνα: SM/OM1/OM2/OM3/OM4
  • Υλικό του σακακιού: PVC/LSZH/OFNR

 


SC/UPC Singlemode μονοκατευθυντικό 2.0mm κίτρινο OFNP μπαλωμάτων οπτικών ινών καλώδιο σκοινιού

 

 

SC/UPC Singlemode μονοκατευθυντικό 2.0mm κίτρινο OFNP μπαλωμάτων οπτικών ινών καλώδιο σκοινιού

SC/UPC Singlemode μονοκατευθυντικό 2.0mm κίτρινο OFNP μπαλωμάτων οπτικών ινών καλώδιο σκοινιού

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lena Liu

Τηλ.:: +8613689534519

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)