Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

FC corning ίνα απώλειας εισαγωγής αλτών 0.2dB οπτικής ίνας LC στη singlemode διπλή

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Η ποιότητα της πλεξίδας οπτικών ινών είναι πολύ υψηλή και έχει την καλή συσκευασία, θα συνεργαστεί με σας την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα προϊόντα σας είναι καλή ποιότητα και η χρονική ανοχή είναι σύντομη, θα αγοράσει από σας την επόμενη φορά.

—— Andrei youn

Το σκοινί μπαλωμάτων MPO είναι καλό στοιχείο απώλειας και έχει τη σταθερή απόδοση, ο σημαντικότερος είναι η τιμή σας είναι χαμηλότερος από άλλη, και την υπηρεσία εγκαίρως.

—— Armj Bardo

Έχω αγοράσει το κιβώτιο FTTH αρκετές φορές από σας, μπορεί κάθε φορά να παραδοθεί εγκαίρως και η ποιότητα είναι πολύ υψηλή

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

FC corning ίνα απώλειας εισαγωγής αλτών 0.2dB οπτικής ίνας LC στη singlemode διπλή

Κίνα FC corning ίνα απώλειας εισαγωγής αλτών 0.2dB οπτικής ίνας LC στη singlemode διπλή προμηθευτής
FC corning ίνα απώλειας εισαγωγής αλτών 0.2dB οπτικής ίνας LC στη singlemode διπλή προμηθευτής FC corning ίνα απώλειας εισαγωγής αλτών 0.2dB οπτικής ίνας LC στη singlemode διπλή προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  FC corning ίνα απώλειας εισαγωγής αλτών 0.2dB οπτικής ίνας LC στη singlemode διπλή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: CY COM
Πιστοποίηση: ISO9001:2015 , RoHS
Αριθμό μοντέλου: Σκοινί μπαλωμάτων fc-LC SM DX

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 20τεμ
Τιμή: USD3.0-4.5/PCS
Συσκευασία λεπτομέρειες: PE τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, πληρωμές της Western Union για τις σε μη απευθείας σύνδεση διαταγές.
Δυνατότητα προσφοράς: συνδετήρας/μήνας 1 εκατομμυρίου
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Σακάκι καλωδίων: LSZH Χρώμα: κίτρινο
Μήκος: μπορεί να προσαρμοστεί Τύπος Fiber: Ίνα Corning

 
FC στο singlemode διπλό άλτη οπτικής ίνας LC,<>
 

►Specifications:
 
Παράμετρος Μονάδα FC, Sc, θωρακισμένο σκοινί μπαλωμάτων ινών LC/ ST, MU ΑΜ-RJ, MPO E2000
SM ΚΚ SM ΚΚ SM ΚΚ SM
PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) DB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
Επιστροφής απώλεια DB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
Λειτουργούν μήκος κύματος NM 1310, 1510 1310, 1510 1310, 1510 1310, 1510
Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Δόνηση DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Λειτουργούσα θερμοκρασία °C -40~75 -40~75 -40~75 -40~75
Θερμοκρασία αποθήκευσης °C -45~85 -45~85 -45~85 -45~85
Διάμετρος καλωδίων χιλ. Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9 Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9 Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9

 

►Application:

  1. Gigabit Ethernet
  2. Ενεργός λήξη συσκευών
  3. Δίκτυα τηλεπικοινωνιών
  4. Βίντεο
  5. Πολυμέσα
  6. Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων
  7. Δίκτυα τοπικής περιοχής
  8. Εφαρμογές FTTH και FTTX
  9. CATV


►Order πληροφορίες:

  1. Τύπος: SX/DX προαιρετικός
  2. Ferrule πρόσωπο τελών: APC/UPC/PC
  3. Διάμετρος: 0,9, 2,0, 3.0mm
  4. Μήκος: 1m, 2m, 3m 120m
  5. Ίνα: SM/OM1/OM2/OM3/OM4
  6. Υλικό του σακακιού: PVC/LSZH/OFNR

 

FC corning ίνα απώλειας εισαγωγής αλτών 0.2dB οπτικής ίνας LC στη singlemode διπλή

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Nicole

Τηλ.:: +8613760458627

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)