Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC καλώδιο αλτών οπτικών ινών PVC/Yellow SM

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Η ποιότητα του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO είναι πολύ υψηλή. Κατάλληλη τιμή. Θα το αγοράσω εδώ την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα εργαλεία στην εργαλειοθήκη ινών είναι πλήρη των εργαλείων. Το συμπαθώ πάρα πολύ

—— Armj Bardo

η υπηρεσία είναι ικανοποιητική, η απάντηση είναι έγκαιρη.

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

Σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC καλώδιο αλτών οπτικών ινών PVC/Yellow SM

Κίνα Σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC καλώδιο αλτών οπτικών ινών PVC/Yellow SM προμηθευτής
Σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC καλώδιο αλτών οπτικών ινών PVC/Yellow SM προμηθευτής Σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC καλώδιο αλτών οπτικών ινών PVC/Yellow SM προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC καλώδιο αλτών οπτικών ινών PVC/Yellow SM

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: CY COM
Πιστοποίηση: ISO9001:2015 , RoHS
Αριθμό μοντέλου: Sc-sx-sm-001

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100PCS
Τιμή: USD1.22-2.12/PCS
Συσκευασία λεπτομέρειες: PE τσάντα
Χρόνος παράδοσης: 3-15 ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, πληρωμές της Western Union για τις σε μη απευθείας σύνδεση διαταγές.
Δυνατότητα προσφοράς: συνδετήρας/μήνας 1 εκατομμυρίου
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: G652D, G657A1 Σακάκι καλωδίων: PVC, LSZH, PE
Καλώδιο Coloe: κίτρινο Πιστοποίηση: ISO9001:2008

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • Σύμφωνα με τα πρότυπα GR-326-ΠΥΡΗΝΩΝ Telcordia
  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια, υψηλή αξιοπιστία
  • Καλή επανάληψη, ανταλλαξιμότητα
  • Οποιαδήποτε διάμετρος της ίνας μπορεί να είναι επέλεξε, 0.9mm, 2mm, 3mm,
  • 10G η ίνα, χαμηλός καπνός και μηδέν αλόγονο μπορούν να είναι επέλεξαν.

 

Εφαρμογή

  • Σύστημα communcation οπτικών ινών
  • Μετάδοση στοιχείων οπτικών ινών
  • ΤΟΠΙΚΌ LAN, CATV
  • Εξεταστικό σύστημα οπτικών ινών.

Προδιαγραφή:

 

Στοιχείο Μονάδα Sc
SM ΚΚ
PC UPC APC PC
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) DB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2
Επιστροφής απώλεια DB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30
Λειτουργούν μήκος κύματος NM 1310,1510
Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.2
Δόνηση DB ≤0.2
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~75
Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85
Διάμετρος καλωδίων χιλ. φ3.0, φ2.0, φ0.9
 

 

Διαταγή των πληροφοριών

  • Παραδείγματος χάριν: FC/PC-SM-SX-φ3.0-3M
  • Τύπος συνδετήρων: FC, SC, LC, ST, MPO, MTRJ, MU, E2000, D4, DIN, SMA
  • Ferrule τέλος-πρόσωπο: PC, UPC, APC
  • Τύπος πυρήνων: Single-mode (SM: 9/125μm), πολλαπλού τρόπου (ΚΚ: 50/125μm ή 62.5/125μm)
  • Δομή προϊόντων: «DX» σημαίνει το ντούμπλεξ, «SX» σημαίνει το simplex
  • Διάμετρος ινών: φ3.0mm, φ2.0mm, φ0.9mm
  • Μήκος καλωδίων: 1,2,3meter ή προσαρμοσμένος.
  • Τύπος καλωδίων: PVC, LSZH, OM3, OFNP

 

Εικόνα

Σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC καλώδιο αλτών οπτικών ινών PVC/Yellow SM

Σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC καλώδιο αλτών οπτικών ινών PVC/Yellow SM

 

Σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC καλώδιο αλτών οπτικών ινών PVC/Yellow SM

 

Σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC καλώδιο αλτών οπτικών ινών PVC/Yellow SM

 

Σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC καλώδιο αλτών οπτικών ινών PVC/Yellow SM

 

Σκοινί 3.0mm μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC καλώδιο αλτών οπτικών ινών PVC/Yellow SM

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

Εγγύηση εργοστασίων:
1. Δεδομένου ότι είμαστε εργοστάσιο, μπορούμε να εγγυηθούμε η τιμή ότι μας είναι από πρώτο χέρι, πολύ φτηνός και ανταγωνιστική.
2.To αναπτύσσουν τη προηγμένη τεχνολογία, έχουμε χτίσει μια σταθερή σχέση με το κέντρο επιστημονικής έρευνας για το οπτικό σπίτι τμημάτων ινών και στο εξωτερικό. με μια ικανότητα 200.000 κομματιών το μήνα. Τα προϊόντα μας απολαμβάνουν τη μεγάλη φήμη για την προηγμένη και ακριβή ποιότητά τους παγκοσμίως.

 

Ποιοτικό πλεονέκτημα:
1.We οργάνωση ένα ακριβές σύστημα ποιοτικής εγγύησης σύμφωνα με τα requirments της διεθνούς διαχείρισης τυποποιημένο ISO9001: 2008.

 

πλεονέκτημα υπηρεσιών:
1.To ικανοποιούν τη διαφορετική απαίτηση από τους πελάτες μας, προσφέρουμε τη διάφορη υπηρεσία cOem.
2.We συνεχώς επιδιώξτε τη διευκόλυνση των τεχνολογιών και των λύσεων για να βοηθήσει τους πελάτες μας να αντιμετωπίσουν συνεχώς μεταβαλλόμενο
περιβάλλον και απαιτήσεις.

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Terrence

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)