Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΠροϊόντα MPO

ο πυρήνας 8 πυρήνας/12/24 αφαιρεί τον πυρήνα το οπτικό MPO/MTP σκοινί μπαλωμάτων ινών/το συνδετήρα MPO

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Pigtail για τις πωλήσεις
Η ποιότητα του σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO είναι πολύ υψηλή. Κατάλληλη τιμή. Θα το αγοράσω εδώ την επόμενη φορά.

—— Jose Alves

Τα εργαλεία στην εργαλειοθήκη ινών είναι πλήρη των εργαλείων. Το συμπαθώ πάρα πολύ

—— Armj Bardo

η υπηρεσία είναι ικανοποιητική, η απάντηση είναι έγκαιρη.

—— lury πράσινος

Καλή υπηρεσία και καλής ποιότητας. Είστε ένας αξιόπιστος εταίρος.

—— Dan Huckans

Σαν ίδια τιμή, το σκοινί μπαλωμάτων ινών τους είναι καλύτερο από άλλοι.

—— Danie Steven

Σκάφος ακριβώς εγκαίρως, που αναμένει με ενδιαφέρον την επόμενη συνεργασία.

—— Joe Bena

Τα προϊόντα σας είναι καλής ποιότητας, ελπίζω να συνεργαστούμε μαζί σας την επόμενη φορά.

—— Zahid Wasim

Είμαι Online Chat Now

ο πυρήνας 8 πυρήνας/12/24 αφαιρεί τον πυρήνα το οπτικό MPO/MTP σκοινί μπαλωμάτων ινών/το συνδετήρα MPO

Κίνα ο πυρήνας 8 πυρήνας/12/24 αφαιρεί τον πυρήνα το οπτικό MPO/MTP σκοινί μπαλωμάτων ινών/το συνδετήρα MPO προμηθευτής
ο πυρήνας 8 πυρήνας/12/24 αφαιρεί τον πυρήνα το οπτικό MPO/MTP σκοινί μπαλωμάτων ινών/το συνδετήρα MPO προμηθευτής ο πυρήνας 8 πυρήνας/12/24 αφαιρεί τον πυρήνα το οπτικό MPO/MTP σκοινί μπαλωμάτων ινών/το συνδετήρα MPO προμηθευτής ο πυρήνας 8 πυρήνας/12/24 αφαιρεί τον πυρήνα το οπτικό MPO/MTP σκοινί μπαλωμάτων ινών/το συνδετήρα MPO προμηθευτής ο πυρήνας 8 πυρήνας/12/24 αφαιρεί τον πυρήνα το οπτικό MPO/MTP σκοινί μπαλωμάτων ινών/το συνδετήρα MPO προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  ο πυρήνας 8 πυρήνας/12/24 αφαιρεί τον πυρήνα το οπτικό MPO/MTP σκοινί μπαλωμάτων ινών/το συνδετήρα MPO

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Αριθμό μοντέλου: MPO Connector

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs/PE bage, κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5-8 ημέρες
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union
Δυνατότητα προσφοράς: 50K
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος μποτών: 0,9 fan-out, 3.0/3.6mm στρογγυλά, κορδέλλα Χρώμα: aqua, πράσινος, κίτρινος, μπεζ
διαθέσιμος: Πολλαπλού τρόπου και ενιαίος τρόπος

8core/12core/24core οπτικός MPO/MTP συνδετήρας μπαλωμάτων cord/MPO ινών

 

Περιγραφή

 

1. Οι ενότητες κασετών MPO παρέχουν την ασφαλή μετάβαση μεταξύ των ιδιαίτερων συνδετήρων MPO και LC ή Sc. Χρησιμοποιούνται για να διασυνδέσουν τις σπονδυλικές στήλες MPO με την επιδιόρθωση LC ή Sc.

 

Το μορφωματικό σύστημα επιτρέπει τη γρήγορη επέκταση της κεντρικής υποδομής στοιχείων υψηλής πυκνότητας καθώς επίσης και της βελτιωμένων ανίχνευσης μηχανικών βλαβών και του επανασχηματισμού κατά τη διάρκεια των κινήσεων, προσθέτει και αλλάζει. μπορέστε να τοποθετηθείτε
πλαίσια multislot 1U ή 4U 19 στα».

 

Οι κασέτες MPO περιέχουν το εργοστάσιο ελεγχόμενο και δοκιμασμένα mpo-LC ανεμιστήρας-outs-αερίζουν για να παραδώσουν την οπτικές απόδοση και την αξιοπιστία.

Οι χαμηλές εκδόσεις ασφαλίστρου ελίτ απώλειας MPO και LC ή Sc προσφέρονται χαρακτηρίζοντας τη χαμηλή απώλεια εισαγωγής για την απαίτηση των δικτύων υψηλής ταχύτητας προϋπολογισμών δύναμης.


Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:


*Suitable για την εφαρμογή MPO/MTP
*High-density και μικρό σχέδιο Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση

*12 και 24 εκδόσεις ινών – 12 LC (διπλό)/οπτικά μέρη Sc (simplex)

*Available πολλαπλού τρόπου (62.5/125, πρότυπα 50/125 και OM3, OM4) και ενιαία ίνα τρόπου (OS1/2).

και - δοκιμασμένες καλώδιο και συσκευές για τις στιγμιαίες συνδέσεις τομέων με την εξασφαλισμένες ποιότητα και την απόδοση.
το *Metallic κοχύλι με υψηλής αντοχής προστατεύει τις εσωτερικές ίνες αποτελεσματικά
*Supports ο εύκολος επανασχηματισμός για τις κινήσεις, προσθέτει, και αλλάζει

 

Εφαρμογή:

 

1.Asynchronous συσκευασία τρόπου μετάδοσης (ATM) για 100PCS:

2.Passive οπτικά δίκτυα (PON)

3.Fiber στις διαστάσεις εγχώριας (FTTH) συσκευασίας: 46cm*33cm*23 εκατ.

4.Local δίκτυα περιοχής (τοπικό LAN)

5.Cable τηλεόραση (CATV)

6.Test εξοπλισμός

ο πυρήνας 8 πυρήνας/12/24 αφαιρεί τον πυρήνα το οπτικό MPO/MTP σκοινί μπαλωμάτων ινών/το συνδετήρα MPO

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Lena Liu

Τηλ.:: +8613689534519

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα